Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3'e Prins Tekno Max Önerir Misiniz?

Metehan Yılmaz

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Aracım 2016 model focus trend x benzinli. Aracı ikinci el olarak yeni aldım. 33 bin km de Manuel. Uzun süredir lpg konusunda düşünme aşamasındaydım.İnternetten forumlar konular,tavsiyeler, zararları faydaları derken iş içinden çıkılacak gibi değildi. Tam bu karmaşanın ortasındayken bugün benzine gelen zam fikrimi netleştirdi. Prins tekno max için 3000 TL fiyat aldım 12 taksit. Artık gemileri yaktım akarı kokardı VS bakmadan LPG montajını yarın yaptıracağım. Benzin fiyatları katlanılacak gibi değil. Usta ilk 1000 km sürüşü tamamladıktan sonra getirirsiniz afr ayarlarını yaparız dedi. Tekno max kullanan tavsiye eder mi? Fiyat nasıl lpg kiti için uygun mu? Tekno max ford focus 2016 ile uyumu nasıl olur? Tank olarak silindir düşünüyorum. Yedek lastikler kim uğraşacak. Yorumlarınızı bekliyorum. İstişare iyidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu seri prinsin uygun modelidir. Yani brc, lovato ve atikere rakip olarak yaptığı modeldir. Kısacası bildiğimiz prins kalitesi değildir. Kötü demiyorum, yanlış anlaşılma olmasın, lakin bu parayı verdikten sonra brc yada lovato taktırın derim orijinal ürün yani. Bende lovato var, kendi ayarını kendi yapıyor. 25 bin km. oldu, çok şükür sorun yok.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Yakıt ve Lpg Konuları kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3'e Prins Tekno Max Önerir Misiniz? olarak değiştirdi
20 dakika önce, Serkan erden yazdı:

Bu seri prinsin uygun modelidir. Yani brc, lovato ve atikere rakip olarak yaptığı modeldir. Kısacası bildiğimiz prins kalitesi değildir. Kötü demiyorum, yanlış anlaşılma olmasın, lakin bu parayı verdikten sonra brc yada lovato taktırın derim orijinal ürün yani. Bende lovato var, kendi ayarını kendi yapıyor. 25 bin km. oldu, çok şükür sorun yok.. 

Serkan bey öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bir iki tane sorum olacak size müsaitseniz. Lpg yi taktırdıktan sonra özellikle 120 ve üstü hızlarda bir problem yaşadınız mı? Tank olarak hangi tank tipini önerirsiniz? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Metehan Yılmaz yazdı:

Serkan bey öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bir iki tane sorum olacak size müsaitseniz. Lpg yi taktırdıktan sonra özellikle 120 ve üstü hızlarda bir problem yaşadınız mı? Tank olarak hangi tank tipini önerirsiniz? 

Hayır sorun yaşamadım ancak 4000 devri geçecekseniz benzin moduna alın aracı. Ustam 4000 devir üstü lpgde sübap erimesini hızlandırır dedi. Uzun süreli geçmeyecekseniz kısa süreli hızlanmalarda sorun olmaz. Zaten 4000 devirde 140 görüyor, heryer radar hızlanmayı kısa süreli yapıyorum. Hızla aram yok sayılır. Uzun yolda ideal devir 3000-3500.Simit tank taktırdım, zaten stepne ince, bagajda çok yer kalamıyor.. 

Serkan erden tarafından düzenlendi
Hata
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba bende 2011 MK3 aracıma BRC Comfort taktırdım 2600 TL ye. Yaklaşık 1 ay olacak en ufak derdim sorunum olmadı.Hatta 3500 devir üstünde kendisi %15 kadar benzin püskürterek sübapları koruyormuş.

Yakıt bilgisi olarakta,

İzmir de 200 km şehir içi 50 km otoban rampa da var dur kalkta klima hep açık;

Ortalama Hız: 30 KM

KM Başına: 28 Kuruş

LPG Fiyatı: 3,36 TL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yaşar Karaman yazdı:

Merhaba bende 2011 MK3 aracıma BRC Comfort taktırdım 2600 TL ye. Yaklaşık 1 ay olacak en ufak derdim sorunum olmadı.Hatta 3500 devir üstünde kendisi %15 kadar benzin püskürterek sübapları koruyormuş.

Yakıt bilgisi olarakta,

İzmir de 200 km şehir içi 50 km otoban rampa da var dur kalkta klima hep açık;

Ortalama Hız: 30 KM

KM Başına: 28 Kuruş

LPG Fiyatı: 3,36 TL

--2 dakika sonra eklendi--

Yukarıda da belirttiğim gibi bu vakitten sonra insanlar lpg taktırmak veya taktırmamaktan ziyade en uygun ürün hangisi direk bunu konuşacaklar. Benzin 7 liranın üstüne çıktı. Benim için tek seçenek lpg artık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.