Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 1,5 Tdci Otomatik Yada Önerileriniz?

Volkan Ö.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Serkan Karakoca yazdı:

hayırlısı bakalım biraz önce fox tvde haberlerde  otomotivde fiyatlar en az %12 artacak diye bir haber vardı da ? 

Zam haberlerini sunmakta herkes birbiriyle yarışıyor zaten ? Gerçi bi yerde okudum 2 günde 2. el hızlandı demiş güya,açık artırma tarzı araç satışı yapan bir sitenin yetkilisi açıklamış.İşin aslı bizlerin alım gücünün artması lazım yoksa %25 indirim yapsalarda pahalı bütün arabalar.Sadece indirim yüzdesi arttıkça gereksiz bir mutluluk oluyor insanda ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, ANIL Ö. yazdı:

Zam haberlerini sunmakta herkes birbiriyle yarışıyor zaten ? Gerçi bi yerde okudum 2 günde 2. el hızlandı demiş güya,açık artırma tarzı araç satışı yapan bir sitenin yetkilisi açıklamış.İşin aslı bizlerin alım gücünün artması lazım yoksa %25 indirim yapsalarda pahalı bütün arabalar.Sadece indirim yüzdesi arttıkça gereksiz bir mutluluk oluyor insanda ? 

milette araba alacak para kalmadı olanda niye araba alsın 500 bin nakit paran olsa 9-10 bin çalışmadan taş :9

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

kaynak ? wagda fiyatlar güncellenmiş...

Abi wag fiyatları nasıl güncellemiş anlamadım. Haziran'da Golf Comfortline Dsg 236 bin Highline 248bin.

Güncellendikten sonra Golf Comfortline Dsg 207 bin Highline 232 bin.

Herkes gider Mersin'e, bunlar gitmiş tersine ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cankut Bulut yazdı:

Abi wag fiyatları nasıl güncellemiş anlamadım. Haziran'da Golf Comfortline Dsg 236 bin Highline 248bin.

Güncellendikten sonra Golf Comfortline Dsg 207 bin Highline 232 bin.

Herkes gider Mersin'e, bunlar gitmiş tersine ? 

golf 1.0 highline  190 bin gördüm ama ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

Bayramdan sonraya kadar acelem yok fiyatlar daha yükselir mi?

Yıllardan beri istisnasız hep düşer diye bekledik Abicim. Çok şükür düştü ?

--7 dakika sonra eklendi--
1 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

golf 1.0 highline  190 bin gördüm ama ...

Ona bakmadım Abi özellikle listenin en tepesindeki fiyatları ekran görüntüsü alarak bekledim bakalım ne fark edecek diye. Artacağı yerde düştü, hiçbirşey anlamadım ? 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ramazan D. yazdı:

Bu çok iyiymiş Niğde'ye nasıl gidilir gelinir problemi olmasa direk pazarlığa girerim. ?

Benzinli focus bunun kavrama yeni nesil değil mi?

--5 dakika sonra eklendi--
15 dakika önce, Cankut Bulut yazdı:

Yıllardan beri istisnasız hep düşer diye bekledik Abicim. Çok şükür düştü ?

--7 dakika sonra eklendi--

Ona bakmadım Abi özellikle listenin en tepesindeki fiyatları ekran görüntüsü alarak bekledim bakalım ne fark edecek diye. Artacağı yerde düştü, hiçbirşey anlamadım ? 

Wag bedeva gelse binmem diyecek kadar sevimsiz geliyor. Ama fiyat düştü diyince bir gözlerim açıldı. Neden olmasın diye ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Volkan Ö. yazdı:

Benzinli focus bunun kavrama yeni nesil değil mi?

Mutlaka bir eskisine göre yenidir ? Sana kaç lazım abi yeni olması için? En yenisi değil o kesin ? 

Burada bi tık bilgi var

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-avrupa-uretim-yerleri-ar-ge-merkezleri/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, ANIL Ö. yazdı:

Resmi bir durum yok şuan ama olacak göreceksiniz ? Vergi indirimi yaparak şu durumda alamayacakları vergi kadar zaten alacaklar bir nevi sürümden kazanma durumu.Belkide ekonomi bakanının değişiminden sonra açıklayacaktır ancak düşüncem %15 lik indirimden daha farklı bir düşünceleri olduğundan uzatmadılar şimdilik,farklı bir düzenleme yapacaklardır.

iyi de vergiyi daha çok para toplamak için artırmıyorlar. Dışarıdan alınan aracı dolayısıyla dışarıya döviz çıkışını engellemek için yapıyorlar. Merkez bankası yedek akçesini bile hazineye bağladılar. Çünkü ödenecek çok borç var ama hazinede ödeyecek para yok. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, H. Cenk yazdı:

iyi de vergiyi daha çok para toplamak için artırmıyorlar. Dışarıdan alınan aracı dolayısıyla dışarıya döviz çıkışını engellemek için yapıyorlar. Merkez bankası yedek akçesini bile hazineye bağladılar. Çünkü ödenecek çok borç var ama hazinede ödeyecek para yok. 

Kasa tam takır kurubakır maalesef  ? Ek vergi vs gelirse şaşırmayalım ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Trend x için iyi bir ekspertiz lazım.Filo çıkması tehlikesi var.

NOT: Kendi ilanlarımız için sitemizde satılık bölümü mevcut, lütfen burayı kullanalım. Bkz: Kurallar ? 

--5 dakika sonra eklendi--

Şaka bir yana da piyasa da para konusunda yaprak kıpırdamıyor.Araba için bir kişi daha arayıp sormadı.Acaba diyorum temmuz vergisi ödenmiş olsun diye Temmuz mu bekleniyor?Bakalım Temmuz da hareket olacak mı?Benim almayı düşünüp favoriye eklediğim araçlar her gün fiyat indiriyor.Bu piyasa koşullarında araba alacaklara pazarlık şansı baya bir artmış durumda.

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
İlan.
  • Teşekkür 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, suat coşkun yazdı:

NOT: Kendi ilanlarımız için sitemizde satılık bölümü mevcut, lütfen burayı kullanalım. Bkz: Kurallar

NOT:Şaka yaptık,satma derdimiz yok,tok satıcıyız,ayrıca acelem de yok?.Kurallara bağlıyız..

suat coşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, suat coşkun yazdı:

Benim almayı düşünüp favoriye eklediğim araçlar her gün fiyat indiriyor.

Şu anki koşullarda öyle malesef.Bende 75 bin liradan ilan koymuştum.Diğer ilanlarla karşılaştırarak.Ama 1 hafta boyunca arayan soran olmadı.Sonra birkaç kere fiyat indirdim.Fiyat 70 binlere indikten sonra aramaya başladı millet.68 bin liraya sattım.Yani beklentimin 7 binlira aşağısına sattım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muğla'dan bir araç buldum pazarlığa girmeden. Arkadaş ötv indirimi bekliyoruz olursa satarım dedi.

? 

Sanırım araç belli oldu benim Titanyuma karar verdim

Ötv indirimi bekliyeceğiz artık.

Bu arada 1,0 ları incelemeye devam dizelsin sesi hala çok geliyor bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo daha mantıklı gelmeye başladı. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-otokoc-istinye-2016-ford-mondeo-titanium-1.5-ecoboost-otm-1kdv-708216233/detay

1.5 ekobost beni üzer mi. Üzerimde evde kalmış kız baskısı var. Arabada araba aldın mı diye. 

Volkan Ö. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.