Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 Aux Usb Sorunsalı?

Uğur Kat

Soru

Focus 2016 trendx aracımda telefondan müzik dinlemek istiyorum ancak aux girişi görünürde  yoktur. USB girişinden ayrı aux dönüştürücüsü gibi bir yöntem bilen var mı? Yada arabada telefondan müzik dinlemenin yöntemini bilen var mı? Şimdiden teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sorularınızı anlamadım ancak hatta ne gibi USB AUX sorunsalı var ? 

Mevcut konularımıza baktınız mı veya herhangi bir araba için bu konuda aramalar (sitemizde de) yaptınız mı? Birçok çözüm sunan aparatlar var veya aracınızın müzik sistemini değiştirmeniz gerekir. Keyifli araştırmalar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
30.06.2019 - 09:08 tarihinde, Uğur Kat yazdı:

Focus 2016 trendx aracımda telefondan müzik dinlemek istiyorum ancak aux girişi görünürde  yoktur. USB girişinden ayrı aux dönüştürücüsü gibi bir yöntem bilen var mı? Yada arabada telefondan müzik dinlemenin yöntemini bilen var mı? Şimdiden teşekkürler 

Bluetooth ile bağlanabilirsiniz. Zaten aux girişi o kadar da kaliteli ses vermez. Ses dengesini ayarlayamazsanız cızırtı bile yapar. Hoş bluetooth da kaliteli müzik dinlemek zordur. Fakat youtube dan müzik dinlemek için yeterli olabilir.

Usb girişi varmış madem ki. 320 kpbs müzikleri yükleyin ve dinleyin bence.

Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.