Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"0" Km 2018 Focus 1.5tdci Titanium Alınır Mı?

Hüseyin Uyar

Önerilen Mesajlar

4 saat önce, Hüseyin Uyar yazdı:

Aynı paralara bırakıyorlar fakat 25ay "0" faiz kampanyası yeni focusta geçerli değil

Bunu farklı bayilerden de teyit alarak sonuçlandırın her koşulda uymuyorsa sorunun cevabına gelelim;

Alınır hocam niye alınmasın? İkinci el vs gibi şeyleri zaten kıyaslamayın yoksa o işin içinden çıkılmaz sözde her şey mantıksız gelir. 2018 diğer marka modellerde de fırsat araç yoksa alın gitsin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Hüseyin Uyar yazdı:

Yeni Kasa Titanium Hb için 151 çok iyi fiyat, araç dizel miydi?

--12 dakika sonra eklendi--

dizel tabii. demek 40-45 günde yeni kasa fiyatları artmış. 

bir de ötv indiriminde bugün son gün sanırım. İsteseniz de bu kadar sürede yani bugün mesai bitimine kadar vergisini ödeyip araba alamazsınız sanırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, H. Cenk yazdı:

bir de ötv indiriminde bugün son gün sanırım. İsteseniz de bu kadar sürede yani bugün mesai bitimine kadar vergisini ödeyip araba alamazsınız sanırım. 

Her türlü uzar bence. :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, H. Cenk yazdı:

dizel tabii. demek 40-45 günde yeni kasa fiyatları artmış. 

Ben bayi ile anlaşmıştım zaten, tereddütte kaldığım için beklettiler tüm evraklar vs hazır idi. Az önce onayladım ve işlemler başlatıldı. Zaten önemli olan hurda aracın bugün halledilmesi ve araç fatırasının bugün kesilmesi imiş. Aracın tescili daha sonra da olsa oluyormuş. Akşam 5'e kadar yetiştireceklerini söylediler. 

Hüseyin Uyar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen gün sarı sitede yeni kasa gümüş gri dizel manuel trend x için 144 bin fiyat yazmıştı ford bayisinin biri açıklamayada hurda indirimi düşülmemiştir diye yazmışlar.

--1 dakika sonra eklendi--

herhalde hurda indirimi düşdükden sonra trend x 130-135 bin tl gibi bi rakama alınabiliyor.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kesinlikle katılıyorum, ben de uzayacağını düşünüyorum hatta daha da düşürebilirler bence ? Düşerse de bi nevi kumar oynadım artık, hayırlısı böyleymiş ?

3 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

geçen gün sarı sitede yeni kasa gümüş gri dizel manuel trend x için 144 bin fiyat yazmıştı ford bayisinin biri açıklamayada hurda indirimi düşülmemiştir diye yazmışlar.

herhalde hurda indirimi düşdükden sonra trend x 130-135 bin tl gibi bi rakama alınabiliyor.

Doğrudur ancak yeni kasa trend-x yerine titanium eski kasa benim tercihim, tamamen renk zevk meselesi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Hüseyin Uyar yazdı:

Kesinlikle katılıyorum, ben de uzayacağını düşünüyorum hatta daha da düşürebilirler bence ? Düşerse de bi nevi kumar oynadım artık, hayırlısı böyleymiş ?

Doğrudur ancak yeni kasa trend-x yerine titanium eski kasa benim tercihim, tamamen renk zevk meselesi ?

tabi zevk meselesi konusu açılmışken ilgilenen birileri olur fiyat bilgisi olması açısından yazdım.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pardon bana verilen fiyat 151 değil 157 imiş.

manüel 1.5 dizel yeni kasa focus HB titanium 

@Hüseyin Uyar hayırlı olsun. Kazasız belasız 

--2 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

uzamaz..siz misiniz ötekilerine oy veren ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 saat önce, Hüseyin Uyar yazdı:

Herkese merhabalar, 

2018 Focus 3MCA 1.5 TDCİ Titanium Manuel, Tektonik Gri, Sunroof + 2 Bakım hediye.

Bayi ile 147.000 TL'ye anlaştık, 50.000TL 25 ay "0" faizli kredili. Sizce bu fiyata bu araç alınır mı

Not: Önceliğim 2.el dizel otomatikti ancak çok titiz bi insan olduğum için 15.000km'yi geçmemiş araçlara baktım genellikle.. 130-135 bin TL'lere 2.el 2018 çok temiz dizel otomatikler mevcut ancak o araçlarda bankadan kredi kullanacağımı düşünürsek faizle birlikte bana maliyeti 140-145 binlere geliyor, buna göre değerlendirirseniz sevinirim ?

+ Renginin tektonik gri (en hoşuma giden focus rengi) olması,

+ Sunroof olması

+ 0 faiz. (50.000 kredi çekecek olsan geri ödemesi 65000 civarı olur.)

+ sıfır araç 4 yıl garanti.

+ iki bakım hediye. (ilk bakım 800 civarı ikincisi 1300 civarı totalde 2000)

- 2018 model.

- Manuel şanzuman.

- - - Eski kasa. (Ne kadar makyajlanmış olsa da 2011 tasarımı, yüzü çok eski geliyor). (Bu maddeye 3 eksi verdim)

Karar vermek zor, Ne kadar nakit olduğu burada önemli. 90-95 nakitim varsa bende düşünürdüm 50bin kredi ile.

Ama biraz daha nakitim varsa ve araç arıyorsam başka seçeneklere yönelirdim. Mesela "Civic Sedan1.6 Executive Eco". (Bknz: Dizel araç arayana tüplü tavsiyesi ?

Hayırlı olsun: @Hüseyin Uyar

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun  full araç almışsınız.

Dediğiniz gibi dizel otomatik şuan satıyor. Manuel 1 tık daha zor ama olsun her malın alıcısı vardır

50 tl 15 binide geçer şuan faizler 20 bin rahat ordanda kardasınız..

Alınmış alınmıştır.. ek soru Arabanın üstünde rehin var dimi satamazsınız ? ? ek not : 2017 yılında bu araba 99 k felandı ( duz tıtanıum )  hey gıdı gunler hey 

okan ali tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzer bir ikilemde ben de kalmıştım. Şartları zorlayarak mk4'e gittik. Bu aracın, bu fiyata otomatik olması gerekirdi, öyle olsaydı ben de tercihimi MCA'dan yana kullanırdım açıkcası. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

+ Renginin tektonik gri (en hoşuma giden focus rengi) olması,

+ Sunroof olması

+ 0 faiz. (50.000 kredi çekecek olsan geri ödemesi 65000 civarı olur.)

+ sıfır araç 4 yıl garanti.

+ iki bakım hediye. (ilk bakım 800 civarı ikincisi 1300 civarı totalde 2000)

- 2018 model.

- Manuel şanzuman.

- - - Eski kasa. (Ne kadar makyajlanmış olsa da 2011 tasarımı, yüzü çok eski geliyor). (Bu maddeye 3 eksi verdim)

Karar vermek zor, Ne kadar nakit olduğu burada önemli. 90-95 nakitim varsa bende düşünürdüm 50bin kredi ile.

Ama biraz daha nakitim varsa ve araç arıyorsam başka seçeneklere yönelirdim. Mesela "Civic Sedan1.6 Executive Eco". (Bknz: Dizel araç arayana tüplü tavsiyesi ?

Hayırlı olsun: @Hüseyin Uyar

95.000 Nakitim vardı, önceki aracım 1.6 Ti-Vct Titanium Manuel'di, aslında onu da 6 ay önce "0" km olarak almıştım, 100.000 TL'ye aldım, 2 gün önce 109.000 TL'ye sattım. Focusu oldukça seviyorum, sıkıldığım için ya da beğenmediğim için satmış olsam zaten yine aynı arabaya bakmazdım, benim için tek problem atmosferik benzinli olduğu için yakıtı ve performansı oldu. Bu yüzden dizele geçmek istedim, aynı paralara daha mantıklı alternatif araçlar olduğunu ben de biliyorum ancak benim tercih sebebim biraz da duygusal. Honda Civic çok çok araştırdım ve kullandım da, focusun verdiği sürüş keyfini civicten asla alamadım. Civic benim gözümde sadece tasarımdan ibaret ?

--4 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, okan ali yazdı:

Hayırlı olsun  full araç almışsınız.

Dediğiniz gibi dizel otomatik şuan satıyor. Manuel 1 tık daha zor ama olsun her malın alıcısı vardır

50 tl 15 binide geçer şuan faizler 20 bin rahat ordanda kardasınız..

Alınmış alınmıştır.. ek soru Arabanın üstünde rehin var dimi satamazsınız ? ? ek not : 2017 yılında bu araba 99 k felandı ( duz tıtanıum )  hey gıdı gunler hey 

Kasım 2018'de 1.6 Ti-VCT Titanium Manuel Tektonik Gri Focus aldım 100.000 TL'ye. 10.000Km kullandım, 2 gün önce de 109.000 TL'ye sattım. Düşünün 2017'de dizelinin bu fiyatlara olduğunu söylüyorsunuz ?

--15 dakika sonra eklendi--

Bu arada şuan farkına vardım, aracın rengi Teknonik Gri değil yanlış yazmışım ? Araç MANYETİK GRİ.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın eski kasa olması çok önemli mi? Siz eski kasasını sevmişsiniz sonuçta. Al sat yapmayacaksanız sıkıntı yok imkanlar uymuş bence çoook kafa karıştırmamak lazım her şeyi ile aynı ancak pws sahibi olarak keşke pws olsaymış dedim içimden. 

Borga Sınıksaran tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.