Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 1.6 Lpg Stop Etme Sorunu

Uçar Ismail

Soru

Herkese merhaba. Aracım focus III 2011 lpgli. Araç ışığa yaklaştığımda ya da İstanbul trafiğinde kuyruktayken fren-debriyajla dururken ya da frenle yavaşladığımda stop ediyor. Çok sık diyebilirim. Devir saati oynuyor aşağı yukarı. Araçta düşük voltaj uyarısı veriyor. Elektiriksel bir problem olabilir mi? Buji , buji kablosu bobinler değişti sorun gitmedi. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
26.06.2019 - 13:38 tarihinde, Uçar Ismail yazdı:

Herkese merhaba. Aracım focus III 2011 lpgli. Araç ışığa yaklaştığımda ya da İstanbul trafiğinde kuyruktayken fren-debriyajla dururken ya da frenle yavaşladığımda stop ediyor. Çok sık diyebilirim. Devir saati oynuyor aşağı yukarı. Araçta düşük voltaj uyarısı veriyor. Elektiriksel bir problem olabilir mi? Buji , buji kablosu bobinler değişti sorun gitmedi. Teşekkürler.

2011 yili da sirif km aldigim ayni model aracım 3 yiliydi sanırım benzer sekilde ariza vermeye başladı bursa m.kemal pasa muslubaslar servisine götürdüm usta test sürüşü yaptı sonra aracimi bilgisayara bağladı. Dedi bir sıkıntı gözükmüyor ama arabada normal değil bir ustamız var suanda kursa gitti fabrikaya biz sizi arayinca gelin dedi aradılar gittim usta ihtiyar biriydi ama 30 dakikara sıkıntıyı aracimi tekrar bilgisayara baglayarak çözdü nedenini sorduğumda bu araçlara guncelleme yapılmıştı sizin araciniza yapılmamış dedi. Sonra da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Benim sorunumda aynıydı tam isiga yaklasiyorum araci boşa atiyorum frene basarken stop ediyordu.insallah sorununuz çözülür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.