Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford - Ücretsiz Yaz Kontrolu

Mehmet Akpunar

Önerilen Mesajlar

Servislerde kampanya var. 

17 Nisan – 17 Temmuz tarihleri arasında bir Ford yetkili servisine gelin,17 Nisan – 17 Temmuz tarihleri arasında bir Ford yetkili servisine gelin,
ücretsiz yaz kontrolü ve Ford'unuza özel fırsatlardan faydalanın.

- KDV Dahil 249 TL ve üzeri işlemlerde “Yazlık oto bakım seti” hediyesi
- KDV dahil 99 TL’den başlayan fiyatlarla klima gazı dolumu*
- Ücretsiz klima soğutma / kaçak kontrolü
- KDV dahil 79 TL yerine 29,90 TL’ye klima fresh uygulaması
KDV Dahil 279 TL’den başlayan yaz lastikleri

*Tavsiye edilen başlangıç fiyatlarıdır, tüm fiyatlara KDV dahildir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford - Ücretsiz Yaz Kontrolu olarak değiştirdi
Bir saat önce, Semih O. yazdı:

Altın tanecikleri mi var gazın içinde, ne alaka yav?

Kaan yazmıştı ya. yf mi ne öyle bir gaza geçiliyordu 2016-2017de. Bu tipin dolum makineleri farklı vanaları farklı ve pahalı demişti Kaan. Ama öbürü 100 iken bunun 1500 olabileceğini düşünmemiştim ?  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Tuncay A. yazdı:

C.tesi bir kuryeye 1500 küsür gaz dolum parası çıkardılar. 

35 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Kaan yazmıştı ya. yf mi ne öyle bir gaza geçiliyordu 2016-2017de. Bu tipin dolum makineleri farklı vanaları farklı ve pahalı demişti Kaan. Ama öbürü 100 iken bunun 1500 olabileceğini düşünmemiştim ?  

Onu da evde yapacağız desenize ?

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mustafa Kızıltan yazdı:

Gaz numarası böyle olduğu için pahalı olduğunu ifade ettiler ?

2AC7F22B-74B2-45BF-B1CC-C9613CCC02D5.jpeg

Bu gazı googlelayınca ilk sırada çıkan haber doğruysa, 123a’ya göre bir hayli tehlikeli. Yanıcı ve temas halinde zarar verici olduğundan bahsedilmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Kerem Bozdoğan yazdı:

Bu gazı googlelayınca ilk sırada çıkan haber doğruysa, 123a’ya göre bir hayli tehlikeli. Yanıcı ve temas halinde zarar verici olduğundan bahsedilmiş.

Benim araca geçenlerde bir sıkıntıdan dolayı doldurmam lazımdı. Bitlis ve Iğdır servisinde olmadığı için dolduramadılar. Adana da önce 90 lira dediler usta inceledi bu farklı 1000 lira dedi. Tabi bende ilk duyunca çüş demek istedim. ? Sonra indirim filan derken 850 ye anlaştık. Ve sizin dediğiniz gibi yanıcı ve tehlikeli olduğundan bahsetti. Acaba kaza sırasında eksradan bir patlama olur mu diye düşündüm bende ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu klima gazı durduk yere biten birşeymi ? evlerimizdeki klimalar on sende tık demedi halen aynu !!!!

arkadaşlar klima gazı eğer eksiliyor ise biyerde kaçak vardır tamir edilmesi gerekir önden diye biliyorum çoğu kişi farklı düşünüyor sanırım veya beni aydınlatır iseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, uğur özsabır yazdı:

bu klima gazı durduk yere biten birşeymi ? evlerimizdeki klimalar on sende tık demedi halen aynu !!!!

arkadaşlar klima gazı eğer eksiliyor ise biyerde kaçak vardır tamir edilmesi gerekir önden diye biliyorum çoğu kişi farklı düşünüyor sanırım veya beni aydınlatır iseniz sevinirim.

Hayır öyle durduk yere bitmez ve yeterince uzun süre de gidiyor. Kullanım sıklığı ile alakalı biraz da. Buradaki en önemli etken, 
mevcut gaz belli aralıkları biraz aşınca performansı ciddi düşüyor yani tamamen bitme gibi bir durum yok (delik vs yoksa tabi). Şimdi örnek olarak size bizim araç 9 sene sonrasında tekrar dolum yaptık derim ki öyle, ama bu referans bir durum değil. Performasın azaldığını düşünüyorsunuz kontrol ettirirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.