Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mynet E-posta ücretli Oluyor ?

Önerilen Mesajlar

Geçen gün maillerime bakarken yanıp sönen uyarı kutucuğu gördüm. Anladığım herhalde oyun vs oynayanlar için paralı üyelik, sandım meğersem komple e-posta ücretli oluyormuş.

Hele sen mynet'e bak. Artık e-posta servisi ücretli olacakmış sanki kullanana kaldıda, para istiyorlar.. hemde yıllık 100 tl 

Kibarca servisi kapatıyoruz diyor amcamlar, hoş hotmail bıçakladı myneti gmail'de gömdü. Game over yani..

2003'ten beri aktif kullanıyorum . 16 sene olmuş mailim var.. Beni hüzünlendirdi lakin yapacak birşey yok diyerek önemli site kayıtlarımı gmaile kaydırdım.. 

okan ali tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önemli maillerimi aktardım gmaile geride kalan bütün maillerimi sildim. Bankalar ve e  devlet ve forumlardaki maillerimi  de gmail olarak güncelledim. Ben 2005 den bu yana myneti kullanıyordum. Artık paralı olunca işi bitti. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
21.06.2019 - 17:26 tarihinde, okan ali yazdı:

2003'ten beri aktif kullanıyorum . 16 sene olmuş mailim var.. Beni hüzünlendirdi lakin yapacak birşey yok diyerek önemli site kayıtlarımı gmaile kaydırdım.. 

hesap aktarim araci var her iki seceneginde gmail ve outlookun

hemen bi hesap olustur mailleri alsin iceri 16 degil 26 sene oncesinide arsivlerden bakarsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.