Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Vites Kutusu Ve Motor Arızası Uyarısı

Atakan Dağ

Soru

Selam arkadaşlar 2010 model otomatik vites araç sahibiyim araç vites kutusu arızası ve motor arızası uyarısı vermekte ancak  hata kodu vermemektedir. kontağı açıp kapayınca hata düzelmektedir. bu arızayı 2-3 günde bir yapmaktadır. Servis nedenini bulamadı. Hata kodu vermediği için deneme yanılma yöntemi uygulamak istiyor. Araç 62000 km de daha bakımları düzenli yapılmakta. Sorun hakkında yardımcı olurmusunuz ? kronik ford arızası mı? arıza nasıl giderili

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

aynı sorun benim başıma geldi , türlü şekilde arıza şekilleri sundu ustalar gösterge lehim , vites kutusu sensör hataları vb , ama hiçbiri değildi sorun çözüm içinde göstergenin üzerindeki plastik kısma vurma daha çok, benim sorun kaput altındaki sigorta kutusundaki röle ve sigortalardı çakmak sigortayı oynadığımızda bütün o dediğiniz sorunları kaybolduğunu gördük kısaca siz kaput altındaki sigorta kutusunda tüm sigortaları çıkarıp deneyin varsa orjinal röle ve sigortalarla yeni parçalarla değiştirin mucizeyi görün ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun aynı  problem 2008 focus otomatikte bende yaşadım uyarı verir motor vites kutusu hiz keser km saatinde ibrelerde dalgalanma olur ekranda görüntü var mı yok mu ikincisi beyin ünite değişecek sorun bu 

rıdvan can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.