Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

7 Kisilik Arac Onerisi ?

uğur özsabır

Önerilen Mesajlar

29.06.2019 - 12:20 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

kocaelide Tarcanlar otoekspert var adamlar ne yapıyorlar be bir bilseniz hiç bir şey kaçmıyor

tarcanlar ve düzce onay ekspertiz galericilerin korkulu rüyası?

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeşil Oto piyasaya göre pahalı ama güvenilir bir firma.Gürkan hoca nın dediği 10-12 km İst.için evden markete kadar gibi bişi..15-20 dk.da yapanlar var bu işi.Bence pek sağlıklı değil.Hiç olmassa dediğimiz yerde arabanın bütün haritasını görmüş olursun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
28.06.2019 - 21:24 tarihinde, uğur özsabır yazdı:

bugun focusu verdim galaxy ile anlastım vatana millete hayırlı olsun 

yeni konu açmaktansa buradan sorim istedim arkadaşlar

1-istanbul  esenler otogarı civarı güvenebileceğim bir expertiz tavsiye edecek olan varmı?

2-aracı aldıktan sonra dönüş yolu için hgs felan cıkartmam gerekirmi (daha yolum zor düşer ist. a mecburmu yaw ? )

3-extra yanıma birseyler almam gereklimi tavsiyeler öneriler varmı şimdiden teşekkürler

Yeni başlık açmadan burayı tekrar canlandırmak daha yerinde olacaktır. 2019 sonrası veriler olmadığı için yazıldıysa da bilgim yok , o yüzden araçla ilgili görüşlerinizi alabilir miyiz @uğur özsabır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.