Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

7 Kisilik Arac Onerisi ?

uğur özsabır

Önerilen Mesajlar

13 saat önce, Ozan Kar yazdı:

otomatik şartı yoksa, boş manuel önden çekişli olanlar çok ucuzdu bi ara ama onu satmak iyice zor olur.

artık freemont un manueli malum sitede gözükmüyor. bizenasip olacak galaxy anlaşılan.

ozan hocam buca y yakınsan bi galaxy var bakabilirsen vallaha cok makbule gecer varsa masrafını da gönderebilirim. en büyük iyilik bu olur benim için şimdi samsundan izmire gideip de boş dönmek de var :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, uğur özsabır yazdı:

artık freemont un manueli malum sitede gözükmüyor. bizenasip olacak galaxy anlaşılan.

ozan hocam buca y yakınsan bi galaxy var bakabilirsen vallaha cok makbule gecer varsa masrafını da gönderebilirim. en büyük iyilik bu olur benim için şimdi samsundan izmire gideip de boş dönmek de var ?

Ankaradayım maalesef. Ama forumdan yardımcı olacaklar çıkabilir. Birde gezenadam diye bir şey var ama tecrübem yok. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

cok iyi fikirmis gerci sitelerini https yapmamislar ama neyse

http://eksper.gezenadam.com.tr/sayfalar/oto-pazari-gezme.html 

su sayfaya bayildim ? 

incelememiştim, görüntülü arama iyiymiş ? 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugun focusu verdim galaxy ile anlastım vatana millete hayırlı olsun 

yeni konu açmaktansa buradan sorim istedim arkadaşlar

1-istanbul  esenler otogarı civarı güvenebileceğim bir expertiz tavsiye edecek olan varmı?

2-aracı aldıktan sonra dönüş yolu için hgs felan cıkartmam gerekirmi (daha yolum zor düşer ist. a mecburmu yaw ? )

3-extra yanıma birseyler almam gereklimi tavsiyeler öneriler varmı şimdiden teşekkürler

uğur özsabır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, uğur özsabır yazdı:

bugun focusu verdim galaxy ile anlastım vatana millete hayırlı olsun 

yeni konu açmaktansa buradan sorim istedim arkadaşlar

1-istanbul  esenler otogarı civarı güvenebileceğim bir expertiz tavsiye edecek olan varmı?

2-aracı aldıktan sonra dönüş yolu için hgs felan cıkartmam gerekirmi (daha yolum zor düşer ist. a mecburmu yaw ? )

3-extra yanıma birseyler almam gereklimi tavsiyeler öneriler varmı şimdiden teşekkürler

hayırlı olsun sorması ayıp kaça gitti focus ?

1-oto rapor güzel expertiz yapıyor.

2-vakit olursa çıkartın yoksa memlekete dönünce 1 hafta 15 gün içinde çıkartıp yükleme yaparsanız.Bir sorun olmuyor.

3-mümkünse araca istanbula gitmeden baktırın bir süpriz olmasın boş dönmeyin ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

hayırlı olsun sorması ayıp kaça gitti focus ?

1-oto rapor güzel expertiz yapıyor.

2-vakit olursa çıkartın yoksa memlekete dönünce 1 hafta 15 gün içinde çıkartıp yükleme yaparsanız.Bir sorun olmuyor.

3-mümkünse araca istanbula gitmeden baktırın bir süpriz olmasın boş dönmeyin ... 

serkan hocam aciliyetim oldugundan fiyatı epey kırdım acil cıksın elimden bende karşı aracı kaçırmim diye 91.5 a anlastık. bence uyguna gtti. 52000 km de idi bi dolu hasarı bide sol ön çamurlukta çizik boyası vardı.

oto rapor u kaydettim hafızaya.

aracın ilk sahibi ford ceo su şimdiki sahibi de kaymakam oldugundan yeni expertiz de yapılmış karşı tarafın da güven verdiğinden ya allah bismillah diyip koyulduk bakalım yola hakkımızda hayırlısı.

hgs ile dönüşte uğraşim o zman bidaha ist da ugraşmim teşekkürler

--2 dakika sonra eklendi--
3 saat önce, Osman Türkol yazdı:

kocaelide Tarcanlar otoekspert var adamlar ne yapıyorlar be bir bilseniz hiç bir şey kaçmıyor

youtube dan takip ediyorum bikac expertiz firması daha var o şekilde.

keşke bunardan birisi esenler otogarı civarında olsa. yeşil oto ekpertiz varmış onu da izliyorum youtube dan organize sanayi dedi ama tam olarak ist haritasına vakıf olmadığımdan danışma ihtiyacı duydum. teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Dolapdere sanayi sitesi İkitelli de, Esenler otogara 10-12 km civarı...

eyw abim şimdi soru şu okadar gitmeye gerek varmı daha yakında tavsiye varmı oto rapor mesela nekadar yakın esenler otogarına?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, uğur özsabır yazdı:

eyw abim şimdi soru şu okadar gitmeye gerek varmı daha yakında tavsiye varmı oto rapor mesela nekadar yakın esenler otogarına?

Mutlaka oraya git, adam gibi ekspertiz yapan firmalar hep orada.

Önceki C-Max i satarken oraya götürmüştü alıcı kişi, ben baştan arabamda olanları söyledim ve ekspertiz sonrası evet hocam aracınız söylediğiniz gibi dediler...

10 km İstanbul için yakın yerdir ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Önceki C-Max i satarken oraya götürmüştü alıcı kişi, ben baştan arabamda olanları söyledim ve ekspertiz sonrası evet hocam aracınız söylediğiniz gibi dediler...

teşekkür ederim abi

--34 dakika sonra eklendi--
38 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

10 km İstanbul için yakın yerdir ?

abi aradım full expertize 350 tl fiyat verdiler biz burada 150 ye yaptırdık benim araca ? ist için fiyatlar normalmi acaba ? @Gürkan Çakıroğlu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.