Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

7 Kisilik Arac Onerisi ?

uğur özsabır

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaslar

mca tit x aracimi nasipse bu hafta veriyorum

ailemize iki yeni uyenin katilimi ile birlikte (ellerinizden operler) aracimiz malesef yetmemeye basladi bayramda da bi koy macerasi olunca acil deismem gerektigni anladim 

ailem 4 kisi anne baba ile de 6 bide kayin valide oluyor bazen 7 kisi +biraz da bagaj isimizi gorecek insallah

aklimdaki model ford galaxy

malum sitede bana uyan 2 ilan dikkatimi cekti

689902545 bu 2009 61 bin km de eski 2.0 ve tork konvertorlu olan model malum site verisi 10/5.6 sorunsuzluk bakimindan aklimi  diyeri ise

686773940 bu ise 2.2 180 ps lik gumruk girisli buna pek cesaretim yok ama kenarda dursun malum vergiler vs

aslinda bi ilan daha vari sol tarafi boyali 2012 156 binde pws sanzuman 163 luk yeni motor ama o ya satildi ya ilan suresi doldu  o da 99.bin gibiydi

arkadaslar sizin tavsiyelerinize de acigim mumkunse 100 bin e kadar dusuk km 7 kisilik ve bagaj imkani kalan arac tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Semih O. yazdı:

Öncelikle hayırlı olsun. Grand C-Max gayet mantıklı bence.

semih hocam oncelikle cvp yazdigin icin tsk ederim. grand c max in arka koltuklari dar ve sonrasinda bagaj pek yok gibi hatta s max e de baktim oda gereginden pahali piyasasi var boyut olarak birazdaha buyuk dusunuyorum malum ikiz bebek arabasini focusun bagajina koyunca bagaj iptal ? bunlari asmaliyim artik ?

uğur özsabır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Kutluhan A. yazdı:

7 saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Otomobil ruhsatlı Tourneo Custom veya Transporter-Caravalle de düşünülebilir. En büyük sıkıntı yakıt sarfiyatı olur.

Teşekkür ederim yanıtlar için turneo carevel gibi minibüs klasmanına cıkmak istemiyorum fransızlar da cıks içim sinmiyor pek seveni elbetteki vardır...

7 kişilik otomobil klasmanında galaxy den daha genişi varmı acaba ? yakıt vergi ihtiyac halinde elden cıkarma kolaylg gibi kriterleride düşünmeye basladım şimdi !!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 dakika önce, uğur özsabır yazdı:

daha genişi varmı

Yok.

Galaxy veya S-Max düşüncene katılıyorum ama otm vites olmalı derim.

Elden çıkarma olayını almadan düşünme işine hiç girme, al ve keyfini sür ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yok.

Teşekkür ederim abi

s max de düşük km 2009 2.0tdci otomatik eski motor sanzuman mı ? yoksa 2012 yuksek km yeni motor sanzuman mı tercihi daha mantıklı olur benzer fiyatlarda ?

--1 dakika sonra eklendi--
6 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

bu aracı inceledim benim sattıgım arac yaş , özellik olarak bundan 2 gömlek üstün bukadar etmiyor ?

aracım 2014 mca tit x tekno sunroof xenon 52000km de ? 

--7 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yok.

698824513

689902545

bu ikisi mesela (malum site ilan no )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Yeniyi tercih ederim.

Bu arada '12 olan muhtemelen Koç grubu yönetici arabası, ama bir kaç el değiştirmiştir.

Teşekkür ederim. powershift şanzumanın kavraması kac km de değişiyor bilgin varmı abi ?

692216386 bu koç yönetici aracı full ısıtma sogutma xenon deri vs

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 saat önce, uğur özsabır yazdı:

merhaba arkadaslar

mca tit x aracimi nasipse bu hafta veriyorum

ailemize iki yeni uyenin katilimi ile birlikte (ellerinizden operler) aracimiz malesef yetmemeye basladi bayramda da bi koy macerasi olunca acil deismem gerektigni anladim 

ailem 4 kisi anne baba ile de 6 bide kayin valide oluyor bazen 7 kisi +biraz da bagaj isimizi gorecek insallah

aklimdaki model ford galaxy

malum sitede bana uyan 2 ilan dikkatimi cekti

689902545 bu 2009 61 bin km de eski 2.0 ve tork konvertorlu olan model malum site verisi 10/5.6 sorunsuzluk bakimindan aklimi  diyeri ise

686773940 bu ise 2.2 180 ps lik gumruk girisli buna pek cesaretim yok ama kenarda dursun malum vergiler vs

aslinda bi ilan daha vari sol tarafi boyali 2012 156 binde pws sanzuman 163 luk yeni motor ama o ya satildi ya ilan suresi doldu  o da 99.bin gibiydi

arkadaslar sizin tavsiyelerinize de acigim mumkunse 100 bin e kadar dusuk km 7 kisilik ve bagaj imkani kalan arac tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkur ederim

c4 picasso düşünüyorum bende. 4 kişilik aileyiz. 12 focus hb var bende şuan. oldukça dar geliyor bize.. fiyat konusunda biraz daha zorlarsanız bence c4 picasso iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Ömer Kaan Mete yazdı:

c4 picasso düşünüyorum bende. 4 kişilik aileyiz. 12 focus hb var bende şuan. oldukça dar geliyor bize.. fiyat konusunda biraz daha zorlarsanız bence c4 picasso iyidir.

teşekkür ederim grand picasoolara baktım daha teknolojik olmalarına motor vergi avantıjı gibi cazibelerine ragmen nedense bana cazip gelmiyor belki kullanmadıgımdan veya cevremde o tarz bi arac sahibi oladıgından olabilir...

--12 dakika sonra eklendi--
42 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

s max bakardım ben olsam ...

serkan hocam s max ler gereginden pahalı deilmi su aralar heleki ddüşük km li olanlara dünya paralar isteniyor ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, uğur özsabır yazdı:

teşekkür ederim grand picasoolara baktım daha teknolojik olmalarına motor vergi avantıjı gibi cazibelerine ragmen nedense bana cazip gelmiyor belki kullanmadıgımdan veya cevremde o tarz bi arac sahibi oladıgından olabilir...

--12 dakika sonra eklendi--

serkan hocam s max ler gereginden pahalı deilmi su aralar heleki ddüşük km li olanlara dünya paralar isteniyor ?

galaxyler bana göre eni dar ve yüksek  benim fikrimce pek güvenli değil gibi duruyorlar yolda duruşu ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.