Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Halit Muftuoglu

1998 Ford Mondeo Almadan önce Kontrol

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba foruma yeni katıldım.antalyada yasıyorum ve 2.0 ghia almayı düşünüyorum ve bir tane buldum.malum kendisi biraz yaşlı bütçe buna yetiyor.

almadan evvel antalya da önerebileceğiniz bir usta varmıdır?yoksa bile sanayide motor ve şanzıman harici göstermem gereken bir yer varmı.çok bilgili degilim bu konularaa sadece kullanıyorum )

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-1998-model-mondeo-otomatik-vites-sonruuf-lpg-li-takas-olur-692146403/detay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.