Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Nizami Emre Ertürk

Focus Mk3 için Kawaii Multimedya Sistemi

Recommended Posts

İyi forumlar. 2015 Focus Style aracıma multimedya sistemi satın almak istiyorum. Fakat yaygın olarak kullanılan, parlak gövdeli, büyük düğmeli sistemler görüntü bakımından bana hitap etmiyor. Kawaii markasında istediğim tasarımı buldum. Fakat yaygın olarak kullanılmıyor. Hiçbir sitede hakkında bilgiye ulaşamadım. Forumda da ilgili başlığa ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. 

8680157930089_1_org_zoom.jpg

@Yakup Çağatay

Sanırım arkadaş kullanıcı yorumu olarak sormuş, bende merak ediyorum aslında. Bir kaç yıl önce bu tasarımın win. ce versiyonu vardı android olanı da çıkmış.

ekran 7inç, android 6.0 kullanıyor, başka bilgi yok. işlemci, ram, rom yazmıyor. Dokunmatik hassasiyeti nasıldır, ekran çözünürlüğü, araca uyumu, radyo çekimi, ses çıkışı vs. nasıldır kullanan biri varsa yardımcı olabilir.

cylone güzel ama pahalı.

Bunun yerine 2gb ram, 32gb rom, 8-9inç lik versiyonlar var. En çok kullanılan bunlar. Sizin sevmediğiniz tasarım. EMR GARAGE satıyor bunlardan yardımcı olabilir.

@EMR Garage

6 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

En krali cyclone bence. 

C3A349D6-0A93-4182-9E44-BF70DD905058.jpeg

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet, bu tasarımı da gayet şıkmış fakat android sürümü 2.3 ve ekran çözünürlüğü 800x480 TFT LCD. Ne kadar kaliteli, kullanan varsa, bilgilendirirse sevinirim. 

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

@Yakup Çağatay

Sanırım arkadaş kullanıcı yorumu olarak sormuş, bende merak ediyorum aslında. Bir kaç yıl önce bu tasarımın win. ce versiyonu vardı android olanı da çıkmış.

ekran 7inç, android 6.0 kullanıyor, başka bilgi yok. işlemci, ram, rom yazmıyor. Dokunmatik hassasiyeti nasıldır, ekran çözünürlüğü, araca uyumu, radyo çekimi, ses çıkışı vs. nasıldır kullanan biri varsa yardımcı olabilir.

cylone güzel ama pahalı.

Bunun yerine 2gb ram, 32gb rom, 8-9inç lik versiyonlar var. En çok kullanılan bunlar. Sizin sevmediğiniz tasarım. EMR GARAGE satıyor bunlardan yardımcı olabilir.

@EMR Garage

Yorumunuz için teşekkür ederim.