Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 için Kawaii Multimedya Sistemi

Önerilen Mesajlar

İyi forumlar. 2015 Focus Style aracıma multimedya sistemi satın almak istiyorum. Fakat yaygın olarak kullanılan, parlak gövdeli, büyük düğmeli sistemler görüntü bakımından bana hitap etmiyor. Kawaii markasında istediğim tasarımı buldum. Fakat yaygın olarak kullanılmıyor. Hiçbir sitede hakkında bilgiye ulaşamadım. Forumda da ilgili başlığa ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. 

8680157930089_1_org_zoom.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 için Kawaii Multimedya Sistemi olarak değiştirdi

@Yakup Çağatay

Sanırım arkadaş kullanıcı yorumu olarak sormuş, bende merak ediyorum aslında. Bir kaç yıl önce bu tasarımın win. ce versiyonu vardı android olanı da çıkmış.

ekran 7inç, android 6.0 kullanıyor, başka bilgi yok. işlemci, ram, rom yazmıyor. Dokunmatik hassasiyeti nasıldır, ekran çözünürlüğü, araca uyumu, radyo çekimi, ses çıkışı vs. nasıldır kullanan biri varsa yardımcı olabilir.

cylone güzel ama pahalı.

Bunun yerine 2gb ram, 32gb rom, 8-9inç lik versiyonlar var. En çok kullanılan bunlar. Sizin sevmediğiniz tasarım. EMR GARAGE satıyor bunlardan yardımcı olabilir.

@EMR Garage

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, BulentGulsahin yazdı:

En krali cyclone bence. 

C3A349D6-0A93-4182-9E44-BF70DD905058.jpeg

Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet, bu tasarımı da gayet şıkmış fakat android sürümü 2.3 ve ekran çözünürlüğü 800x480 TFT LCD. Ne kadar kaliteli, kullanan varsa, bilgilendirirse sevinirim. 

--0 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Yunus Emre Öztürk yazdı:

@Yakup Çağatay

Sanırım arkadaş kullanıcı yorumu olarak sormuş, bende merak ediyorum aslında. Bir kaç yıl önce bu tasarımın win. ce versiyonu vardı android olanı da çıkmış.

ekran 7inç, android 6.0 kullanıyor, başka bilgi yok. işlemci, ram, rom yazmıyor. Dokunmatik hassasiyeti nasıldır, ekran çözünürlüğü, araca uyumu, radyo çekimi, ses çıkışı vs. nasıldır kullanan biri varsa yardımcı olabilir.

cylone güzel ama pahalı.

Bunun yerine 2gb ram, 32gb rom, 8-9inç lik versiyonlar var. En çok kullanılan bunlar. Sizin sevmediğiniz tasarım. EMR GARAGE satıyor bunlardan yardımcı olabilir.

@EMR Garage

Yorumunuz için teşekkür ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.