Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kaza Yaptık Sonrasında Ne Yapmalıyım

Önerilen Mesajlar

Dün bi kaza atlattık çok şükür kimseye bişey olmadı. Daha önce hiç böyle bir durum yaşamadığım için işleyiş nasıl oluyor pek fikrim yok o yüzden sizden yardım istiyeceğim. Aracı servisi çektirdim sonrası için sigorta kasko işlemleri hakkında bana izlemem gereken yolu bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca serviste yapmam gerekenler sizce onarım durumu resimlerde görüldüğü kadarıyla nasıl olur onuda not düşebilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ederim. Not: Diğer araca çarpmadık sadece bizde hasar var

73212DDF-300D-4BBF-8044-BD9CEEAFB1BB.jpeg

EB2AAF63-BE75-4A2A-B470-F5F24AB21333.jpeg

0C013CF7-D8AF-46AF-9F8A-7F66EE8C7257.jpeg

A5EAFDCE-9052-4CD8-8DF0-3DEFB5E5FA81.jpeg

Aykut Bulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun, kimseye bir şey olmaması sevindirici.

Aracınızı servise çektirmenizle süreç başlamış zaten, kaskonuza bildirin ve gerisi hallolur. Önünüze çıkan araçla ilgili tutanak tuttunuz ise tramer sizi haklı görürse karşı tarafın poliçesinden rücu yapılır, kaskonuz bozulmamış olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçmiş olsun. Eğer bulabiliyorsanız eksperin telefonunu bulup bu videoyu onada yollayın. Genelde servis dosya açarken videoyu eklemezler ve resimlerden yola çıkarlar. Gerçi burda hata bari karşı tarafta siz yinede videoyu ulaştırmayı deneyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Adem Kazıl yazdı:

Geçmiş olsun karşı taraf kazaya sebebiyet vermiş kazadan dolayı doğacak değer kaybını bile alabileceğinizi düşünüyorum

Değer kaybı her koşulda alınabiliyor, yeterli karşı tarafın hata yüzdesi sıfırdan farklı olsun.

Geçmiş olsun hocam, kaskonuz varsa servis aracılığı ile hepsi halledilir bir şey yapmanıza gerek yok temelde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçmiş olsun ne olursa olsun dosyayı kaskodan açtırın.

kusur konusuna gelirsek ya yanlış biliyorsunuz ya da değişti. benim bildiğim temas yoksa kusur yok. saatlerce polis bekledim, zorla tutanak tutturdum, gittim ifade verdim şikayetçi oldum hiç bir sonuç çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

kusur konusuna gelirsek ya yanlış biliyorsunuz ya da değişti. benim bildiğim temas yoksa kusur yok. saatlerce polis bekledim, zorla tutanak tutturdum, gittim ifade verdim şikayetçi oldum hiç bir sonuç çıkmadı.

Aahhah gerçekten mi? Bu ne abi çok saçma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

https://www.google.com/amp/s/www.hukukihaber.net/makale/amp/5515.  Şöyle bir bilgi var bende hocam ama demek istediğiniz bu galiba değişmiş diye biliyorum yoksa gerçekten çok saçma oluyor 

--4 dakika sonra eklendi--
46 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Değer kaybı her koşulda alınabiliyor, yeterli karşı tarafın hata yüzdesi sıfırdan farklı olsun.

Geçmiş olsun hocam, kaskonuz varsa servis aracılığı ile hepsi halledilir bir şey yapmanıza gerek yok temelde. 

Teşekkür ederim sağolun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

İki kere başıma geldi. Kazadan kaçtım ama olan benim araca olmuştu. Polis keşke seni sıkıştırana çarpsaydın dedi. Hiçbirşey talep edemedim. Neyse ki artık böyle bir durumla karşı karşıya kalmıyorum ama olurda biri beni sıkıştırırsa ölümüne dalarım. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.