Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk4 Farlarının Parça Numaraları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Ercan Özgönül yazdı:

Hayir, instagram fotografindaki usttekilerin ustun oldugunu soylemislerdi, ben de digerleri cok havali gorununce inandim direkt ? 

Kusura bakmayin tekrar, benim icin de netlesti simdi.

ahh, tamamdır ? 

Üstün gibi gözüküyor, reklam yüzü olduğundandır biraz da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adaptif LED far ile gece seyiri yaptım. Çok başarılı buldum. Mümkün olduğu kadar uzun var kullandırıyor. Karşıdan gelenin ve önümüzdeki aracın sürüşüne saygı gösterecek şekilde ışığı ayarlıyor. Far deseninde gerekirse karanlık bölgeler oluşturuyor. Böylece öndeki ve karşıdaki aracı kör etmiyor. Eski adaptif bi-xenon ile alakası yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
19 dakika önce, Semih O. yazdı:

Sabit led olanda da Headlight Control Module var bu arada bu kötü haber ?

Ama sadece uzun far için gerekiyor sanırım, çünkü süspansiyonlar üzerindeki bacaklar aynı. Neyse dersime çalışmaya başladım. ?

Uzun farı, HCM kontrol etmezki, Şerit takip kamerası kontrol ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 dakika önce, H. Cenk yazdı:

İlk mesajdaki seçeneklerden siyah zeminli sabit LED bulduk çıkma ancak Semih microcatten baktı HCM gerekiyordu. Derken farlar da zaten RHD araçlar için çıktı. Almadık. Semih şimdi HCM işini kesinleştirmeye çalışacak

LHD-RHD farketmez, menüden değişiyor bu özellik, En azından benim C-max'te öyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Tuncay A. yazdı:

LHD-RHD farketmez, menüden değişiyor bu özellik, En azından benim C-max'te öyle.

Değişir yavv. LHD araçta sağ, RHD araçta sol far daha high beam dir. LHD ninkini RHDye takamazsınız. Takarsınız da yanlış olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.