Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus MK4 Bagaj Havuzu

Ercan Özgönül

Önerilen Mesajlar

Bagaj icin olan da Ford Turkiye'nin aksesuar sitesindeki listede mevcut. Fiyat belirtilmemis nedense, mantikli bir neden bulamadim ama listede olduguna gore bayiler getiriyor olabilir. Muhtemelen 700-800 lira bandinda olacagi icin yan sanayi varken kimse tercih etmez ama ben yine de linki paylasayim.

http://www.fordaksesuar.com/nakliye/bagaj-bölmesi/bagaj-alanı-kaplaması/2304937?model=focus&year=2018

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yine n11'den uygun bulduğumu alıp geçtim (60 TL ?). Unutmazsam yarın fotoğrafını paylaşayım.

MCA için aldığımdan çok memnundum. Bu seferkinin malzemesi bir tuhaf, kötü değil ama kauçuk gibi de değil çözemedim. Uyum olarak ya da görsel olarak bir sorunu yok, koku vs. de yok. İşimi de görüyor, daha ne olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sedan: AMJX7J F454A14-AA 

HB / B&O ile: AMJX7J A454A14-BA

HB / B&O'suz: AMJX7J A454A14-AA

SW iki parçalı alt üst kat olarak: AMJX7J N454A14-AA 

600 civarında olur fiyatı, diğer tek parçalılar gibi.

http://www.fordaksesuar.com/nakliye/bagaj-bölmesi/bagaj-alanı-kaplaması?model=focus&year=2018

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Sıkıştırılmış köpük-sünger gibi olan model mi acaba? Bir de sizde B&O ses sistemi var mı?

Hissiyat olarak evet sıkıştırılmış köpük gibi ama onun kadar kolay deforme olacak birşey değil gibi de. Bir şey diyemiyorum ?

B&O var evet.

Semih O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Semih O. yazdı:

Hissiyat olarak evet sıkıştırılmış köpük gibi ama onun kadar kolay deforme olacak birşey değil gibi de. Bir şey diyemiyorum ?

B&O var evet.

Teşekkürler, sanırım ben YPS plast alacağım. Daha önce Tiguan ve Focus 3 MCA da kullandığım marka.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Tuğra Yanık yazdı:

Teşekkürler, sanırım ben YPS plast alacağım. Daha önce Tiguan ve Focus 3 MCA da kullandığım marka.

Ben de MCA aracıma şu an kullandığım markadan almıştım o çok güzel bir kauçuktu. Ona güvenerek aldım açıkcası. Bakalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
14 dakika önce, Semih O. yazdı:

Malzeme aynı.

Sıkıştırılmış köpük değil. Daha önce de bu firmadan aldım. Plastik, esneyebilen ama rijid bir malzeme. Bu gelenin pütürlü yapısı daha belirgin. (2011 Tiguan ve 2016'da Focus MCA için almıştım)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.06.2019 - 20:50 tarihinde, Tuğra Yanık yazdı:

Yps plastiği aradım, daha önce arkadaşlarım almıştı 2 kaliteleri varmış. Biri 1 mm, diğer 2 mm lüx diye geçen. Lüx olanından çok memnun kalmışlardı daha sağlammış! Ama artık onu üretmiyorlarmış, sadece 1mm olanı varmış. O nasıldır acaba? Çocukların skoteri, çocuk arabaları vs nin köşeli yerleri çarptığında yırtılır mı acaba!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Selçuk Öz. yazdı:

Yps plastiği aradım, daha önce arkadaşlarım almıştı 2 kaliteleri varmış. Biri 1 mm, diğer 2 mm lüx diye geçen. Lüx olanından çok memnun kalmışlardı daha sağlammış! Ama artık onu üretmiyorlarmış, sadece 1mm olanı varmış. O nasıldır acaba? Çocukların skoteri, çocuk arabaları vs nin köşeli yerleri çarptığında yırtılır mı acaba!

Ben 2016 yılında Focus MCA için ekonomik olanı almıştım. Bu gelen ondan daha kalın ve daha pütürlü yüzeyi var. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.