Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

64 Gb. Hangi Telefon?

Önerilen Mesajlar

garanti olmayabilir tam emin değilim ama sağlam olduğunu düşünüyorum kullananların anlattıklarından.elektronik işi şans bence.sonuçta garantisi olan telefonda elden düşüp camı kırılsa garanti karşılamıyor.eşime samsung a7 aldım garantisi süresi dolduğu ay bataryası şişti.garanti kısmı tercih meselesi ben bu telefon için garanti şartına bakmam şahsen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Mesut ç yazdı:

garanti olmayabilir tam emin değilim ama sağlam olduğunu düşünüyorum kullananların anlattıklarından.elektronik işi şans bence.sonuçta garantisi olan telefonda elden düşüp camı kırılsa garanti karşılamıyor.eşime samsung a7 aldım garantisi süresi dolduğu ay bataryası şişti.garanti kısmı tercih meselesi ben bu telefon için garanti şartına bakmam şahsen.

Verdiğiniz örneklerin durum ile hiç alakası yok ki ? Sizinki tamamen tercih. Telefon için bakmayan biri bence araba için de bakmamalı çünkü fiyatları dışında değişen bir şey yok ortada. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

39 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Verdiğiniz örneklerin durum ile hiç alakası yok ki ? Sizinki tamamen tercih. Telefon için bakmayan biri bence araba için de bakmamalı çünkü fiyatları dışında değişen bir şey yok ortada. 

örneği telefonlar için değil garanti için verdim.araba içinde aynı düşünüyorum.aksini düşünsem garantisi bitmemiş yada sıfır araba bakarım. ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mesut ç yazdı:

örneği telefonlar için değil garanti için verdim.araba içinde aynı düşünüyorum.aksini düşünsem garantisi bitmemiş yada sıfır araba bakarım. ? 

Ben de geranti için dedim; garanti süresi sonunda batarya şişmesinin garantinin olup olmaması ile alakası yok ki. Şans olmasının da garantinin dezavantajı değil aksine kötü talihi bertaraf etmek için var. Neyse canım, sonuçta benim telefonumun da garantisi bitik ve satılması gerekecek ? 

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xiaomi, Delta diye bir firma tarafından garantili. İthalatçı firma anlaşması var. Ne kadar güvenilir o da ayrı konu tabi.  Ama bu garanti işi zaten başlı başına bir dert. Her servis için kötü yorumlar ve deneyimler var. Yani garanti işinin bir garantisi yok ?

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Xiaomi, Delta diye bir firma tarafından garantili. İthalatçı firma anlaşması var. Ne kadar güvenilir o da ayrı konu tabi.  Ama bu garanti işi zaten başlı başına bir dert. Her servis için kötü yorumlar ve deneyimler var. Yani garanti işinin bir garantisi yok ?

Delta için telefoncu yorumu..

Nokta kadar kusur varsa kullanıcı hatası olan cihazı direk garanti dışı bırakıyor. Ha hatasız sorunsa yapar ıyı ıhtımal 15 gün ?

bi lg g4 yolladım anakart yok dediler 75 gün beklettiler ya ? 

Yani disbritör ile ithalatcı arasında daglar kadar var.. Garanti önemlidir yabana atmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

35 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

9 dakika önce, okan ali yazdı:

Delta için telefoncu yorumu..

Nokta kadar kusur varsa kullanıcı hatası olan cihazı direk garanti dışı bırakıyor. Ha hatasız sorunsa yapar ıyı ıhtımal 15 gün ?

bi lg g4 yolladım anakart yok dediler 75 gün beklettiler ya ? 

Yani disbritör ile ithalatcı arasında daglar kadar var.. Garanti önemlidir yabana atmayın.

İki kez delta servise Samsung için işim düştü, ikisinde de 1 saatte değişim yaptılar ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İki kez delta servise Samsung için işim düştü, ikisinde de 1 saatte değişim yaptılar ?

Abi sen %10luk dilimdeki müşterisin ? bide artik.şeytan tüyümü ne var bilemem işlerin yolunda gidiyor. Hahaha ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende xiaomi telefonumu kvk garantili aldım. Benim aldığım zamanlar da evophone da değildi xiaomi dağıtımı. O kadar memnunum ki İnterneti çok hızlı kırsalda çok iyi çekiyor. Eşimde Samsung galaxy s7 edge var onun telefonundan daha hızlı daha iyi çekiyor daha stabil. Garantiye işim olursa kvk halleder diye düşünüyorum ama onun haricinde bu telefonum bozulursa alacağım telefon yine xiaomi olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Semih O. yazdı:

Türkiye garantili olarak alınabilir bildiğim kadarıyla.

Xiaomi türkiye  aslında EVO BT abicim, bizzat çalışanlarından "eğer onarım diyelim ki 200 lirayı geçiyorsa kullanıcı hatası olarak geri göndermeleri ve bu yönde rapor tutmaları" isteniyor. hakem heyetine gidip illa yaptıracağım derseniz de süründürüyorlar. en son haciz ihbarına kadar takmıyorlar neymiş şuymuş, buymuş. iş son noktaya geldiğinde ödeme yapıyorlar. geçmiş kazıkların toplamı yada tecrübe diyelim.

Xiaomi gerçekten kendi yapılanması ile garanti servisi kursa yada bu telefonu ilk alacaklardan birisiyim. öyle hoşuma gidiyor emmme....

Alıntı

2010 yılından günümüze EVO Bilgi Teknolojileri olarak mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yer almaktayız. Dünyanın önde gelen markalarının (Samsung, Apple, LG, Sony ve diğerleri) akıllı telefon ithalatını Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerden gerçekleştirmekle birlikte kendi tasarımımız olan EVO RS serisi ürünleri RS6 ve RS6 Slim cep telefonlarının satışını sürdürmekteyiz.

Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan teknik servis birimimiz ile ithalatını yapmış olduğumuz ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz.Şirketimiz, Türkiye pazarında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini daha eklemiş ve 2018 mayıs ayı itibariyle Uzakdoğu menşeili XIAOMI markasının ‘Türkiye Yetkili Distribütörü’ olmuştur.

XIAOMI, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisidir. Şirketin kurucusu ve CEO'su Forbes'e göre Çin'in en zengin 23. kişisi olan Lei Jun'dur. Şirket, 2014'te 60 milyondan fazla akıllı telefon satışı yapmıştır ve dünya genelinde 74 ülkede teknolojik ürün satışı yapmaktadır. Cep telefonu satışında 1.35 milyar nüfuslu Hindistan’da 1. Sırada bulunan firma ayrıca Rusya, Ukrayna, Endonezya, İsrail, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ve Singapur gibi ülkelerde ilk 3 marka içerisinde yer almaktadır.Her geçen yıl üç basamaklı büyüme oranına bir yenisini 2018’de ekleyerek global markette en büyük 4. marka olmayı başarmıştır. 2019 hedefleri ise dünyanın en büyük 3. akıllı telefon üreticisi olmaktır. Şirket, 2017 ‘Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri’ sıralamasında 13. sırada yer almıştır. XIAOMI, yeni ürünleriyle birlikte EVOFONE’un Türkiye pazarındaki yaygınlığı ve gücü ile kitlesini büyütmeyi hedeflemektedir.

--2 dakika sonra eklendi--
17 saat önce, H. Cenk yazdı:

Genpa yazıyordu galiba ?? 

o konuda net bilgim yok abi, umarım sorun yaşamazsın garanti süresince

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Xiaomi nin Türkiye resmi distribütörü Evofone . Bu arkadaşlar da teknik servis olarak Genpa ile anlaşmalı. 

Onun dışındaki tüm satıcılar paralel ithalat. 

Xiaomi Türkiye adıyla satış yapanlar- ki bir ara KVK garantisi veriyorlardı - resmi distribütör değil. 

https://www.evofone.com/hakkimizda

@Olcay Sert devamında genpadan bahsediyor 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.