Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

64 Gb. Hangi Telefon?

Önerilen Mesajlar

Merhaba, okullar kapanıyor, oğlana karne hediyesi olarak cep sözüm var. Max. 2000 TL. Bütçeli, oppo ax7, xaomi redmi7, birde Huawei p smart. Lakin Google Huawei savaşından ötürü Huaweiyi eledim, sıkıntı olur diye. Belkide olmaz ama bu yüzden sizlere sorayım dedim. Hangisini alırdınız. 3 modeldede 3 GB. Ram var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle bu seçenekler arasından redmi note 7 tavsiye ederim. Xaomi özellikle bu telefonun kasa dayanıklılığı konusu üzerinde durdu. Hatta incelemelerde de bundan bahsedildi. Söz konusu çocuklar olunca, bu aletlerde hassas makineler olunca düşürmeye, çarpmaya bir nebze de olsa dayanıklı olması bence alınabilirliği açısından büyük etken. Zaten işlemcisi ve grafik birimi de orta seviye olduğundan her türlü iş görecek güzel bir telefon.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Teknoloji & Bilgisayar & İnternet & Oyun > Ortak Alan - Sosyal > Android kategorisinden Ortak Alan - Sosyal > Teknoloji & Bilgisayar & İnternet & Oyun kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Redmi note 7 64GB yeni çıktı sayılır. Şubat galiba .. Mi8 lite 64 GB da ekim falan olması lazım.

İşlemci, RAM aynı .

1-2 ay önce bizim büyüğe aldım.  ikisine yan yana baktım. Redmi yeni nesil acık daha ince uzun görünüyor. kamera nişi daha küçük.

Mi8 alüminyum kasa, redmi plastik. 

Fiyatları aynıydı ben alü kasa nedeniyle Mi8 Lite ı aldım. Çocuk memnuniyetle kullanıyor şimdi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende 1000liraya  p20 lite aldım. Yurt dışı cihazı 1 ay kullanilmisti.Selfie kamerası çoğu amiral cihaza kafa tutar,arka kameranin gece çekimi şaşırttı beni,yıldızları felan gösteriyor. Bir eksikliğini veya yavasligini görmedim papci oyununu denedim kasma fln yok. Benim gibi fazla para vermek istemiyorsanız telefonculari gezmekte fayda var ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.