Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mk 2,5 Comfort Paket Merceksiz Fara Led Xenon Tavsiyesi

Mithat F

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Mithat F yazdı:

merceksiz fara gece aydınlatması çok iyi olan led xenon taktırmak istiyorum

Merhaba.Burada merceksiz fara led veya xenon tavsiyesi verecek birini bulabileceğinizi pek sanmıyorum.Çünkü far yapınız halojen ampuller için uygun.Bu fara led yada xenon ampul taktığınız taktirde karşı yönden gelen sürücülerin yolculuğunu tehlikeye atmış olursunuz.Gece sürüşlerinde kendi görüşünüzü artırmak isterken karşı yöndeki sürücünün görüşünü azaltmaya hakkınız yok.Yinede karar sizin tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısın üstad o konu da kafamı epey bir karıştırıyordu benim amacım hem önümü daha iyi aydınlatsın hem de aracıma biraz görsellik katsın istedim bu videodaki farlardan birisini alsam amacıma hizmet eder mi bilemedim? Videodaki farlar halojen sanırım

Mithat F tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet halojen ampul videodakiler.Yakın zamanda bende aynı arayışa girdim.Osram cool blue intense ampul aldım.Aydınlatması standart halojen ampule göre daha iyi.Ama mavilik yada beyazlik olarak çok tatmin edici değil.Sarı değilde hafiften beyaza çalan açık parlak sarı yanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LED ayrı bir şey XENON ayrı bir şey bu terimleri sitede aratıp geçmiş konulara baktınız mı? Birçok öneri zaten olması gerekiyor ve bunların çoğu yasal değil. Karşınızdakini kör edecek modifiyeyi bizim için yapmayın ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

LED ayrı bir şey XENON ayrı bir şey bu terimleri sitede aratıp geçmiş konulara baktınız mı? Birçok öneri zaten olması gerekiyor ve bunların çoğu yasal değil. Karşınızdakini kör edecek modifiyeyi bizim için yapmayın ? 

Çoktan vazgeçtim bile göz almayan halojen far araştırıyorum işin aslı aracı yeni aldım mekanik sorunları var su eksiltiyor nedenini bulmamız için aracı bırakman lazım dediler o da işime gelmedi bu sebepten modifiye işlerini sonraya bıraktım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm araçlarımı alır almaz uzun kısa ampüllerini osram night breaker unlimited ile değiştirdim. Focusumda ki ampül (5 yıllık)  1 ay kadar önce patladı. Bu sefer osram lazer aldım. Bana unlimitedler daha iyiymiş gibi geldi.

Merceksiz sistemde iyi aydınlatma istiyorsanız tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Fırat Ö. yazdı:

Tüm araçlarımı alır almaz uzun kısa ampüllerini osram night breaker unlimited ile değiştirdim. Focusumda ki ampül (5 yıllık)  1 ay kadar önce patladı. Bu sefer osram lazer aldım. Bana unlimitedler daha iyiymiş gibi geldi.

Merceksiz sistemde iyi aydınlatma istiyorsanız tavsiye ederim. 

Çok teşekkürler hocam mk 2,5 a h7 mi almamız lazım ayrıca görsel olarak da beyazı göze hoş geliyor mu sizce

Mithat F tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 saat önce, Mithat F yazdı:

Çok teşekkürler hocam mk 2,5 a h7 mi almamız lazım ayrıca görsel olarak da beyazı göze hoş geliyor mu sizce

Kısalar h7 uzunlar h1. Aydınlatma olarak çok iyi. Ama beyaz değil. Normal ampüller gibi sarı da değil. İkisinin ortası ama sarıya daha yakın. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Fırat Ö. yazdı:

Kısalar h7 uzunlar h1. Aydınlatma olarak çok iyi. Ama beyaz değil. Normal ampüller gibi sarı da değil. İkisinin ortası ama sarıya daha yakın. 

teşekkürler hocam muhtemelen osram unlimited taktıracağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.