Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ani Yükselen Hararet Göstergesi

Tarkan Sevil Balbunar

Soru

S.a 2015 1.6 tvct focus aracımda hararet yapıyor servise götürdüm sorunu bulamadılar Sorunu hararet müşürü radyatör motor beyninden yapabilir dedi servis kesin bi sonuç söylemediler tamam değiştirin sırayla dedim arabada LPG var yapamayız deyip geçişdirdiler sorun birden 120 geliyor devirdim  fan çalışıyor ekranda TEst ekranında motor sıcaklığı 200mt gidiyorum 100c 110 c dereceye çıkıyor başına gelen var mı veya yardımcı olabilecek var  mı 

38F7425D-35CB-4B90-AA62-255BD74A53F0.jpeg

02355B84-EC35-4ACF-BF0D-FC54CFD41685.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

soğutma sistemi ve elemanlarını komple kontrol etmek gerekli ...dikkat edin aracın suyunu eksik etmeyin hatta hararet yükselirse direk kaloriferi en sıcağa alıp en yüksek fan hızında çalıştırın 4 camıda açıp ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Slm yakın zamanda aracınıza soğutma sistemi ile ilgili birşey yapildimi veya araçta su eksiltme varmı aracinızda hararet yükseldiği zaman kaputu açıp yedek haznesine bakın su seviyesi yukselmisse araçta hava vardır.ayni sorunu LPG'li aracimda yaşadım.en son radyatör değişti düzeldi yalnız benim araçta kalorifer peteği kaçağı vardı.kaloriferden hava alıyordu.usta hem kaloriferi iptal etti hemde radyatör değişti.sorun düzeldi.sonrasinda kaloriferi yaptım.su an sorun yok.telefon numaranızi mailden gönderirseniz konuşabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabada su eksilme yok çizdim seviyesini kalemle hiç eksilmiyor kalorifer petegi yeni değişmiş 5 ay önce 5 ay oldu alalı 5 bin km yol yaptım durduk yere hareret yapmaya başladı 

--1 dakika sonra eklendi--

Havayı nasıl alabilirim 

--2 dakika sonra eklendi--

Bana maillinizi yazabilirmisiniz 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maili attım.kalorifer peteği değişmişse sistemde hava olabilir.anlamanin en iyi yolu gösterge yükseldiğinde durup kaputu açmak ve radyatör çıkışını kontrol etmek ve yedek deposunda yükselme varmı diye bakmak.bu araçların havasını almak biraz zor her usta yolunu yordamı ni bilmiyor.ben bu konu ile ilgili video cekecektim ama vaktim olmadı.yapilirken izledim bir daha başıma gelse kendim yaparım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.