Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

• 0
Sign in to follow this  
Bayram Ş

Helezon

Question

S.a arkadaşlar aranıza yeni katıldım lütfen acil yardimlarinizi bekliyorum aracim 2003 model ford focus 1.6 i trend hatcback 3 kapi arkadaşlar aracı aldığında helezon lari alcaltmislar bende 4 tane yeni helezon aldım önleri taktirdim sıra arkalara gelince ışte benim sorunum başladı usta arka helezon lari yapamadı niye mi çünkü arka tablalari sokemedi bana söylediği vidalar yalama olmus oncelikle bunları kaynakciya kestireceksin sonra tabla burçları alacakmisim ayar vidalarinida alacakmisim sonra o şekilde takacakmis şimdi size asıl sorum bu arka helezon lari tablayi sokmeden cikartmanin yolu var mi yine aynı şekilde tablayi sokmeden yenisini takmak istiyorum lütfen böyle bir yöntem varsa yardımcı olun ve beni bilgilendirin

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.