Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mustang Tarzı Gündüz Farı Taktım.

Önerilen Mesajlar

Merhaba, öncelikle daha önce forumdan gündüz farı takan Muhammet E. Ve Mehmet Çalli arkadaşların sayesinde ben de konuyu okuyarak kendim gündüz ledi taktım. Onlarinkinden biraz farklı yapıda gibi görünse de genelde mantık aynı. Sarı uzun kablolar sinyallare bağlanıyor diğerleri sigorta kutusuna bağlanacak. 

IMG_20190523_190030.jpg

IMG_20190523_190013.jpg

IMG_20190523_195018.jpg

IMG_20190523_190202.jpg

IMG_20190523_190211.jpg

IMG_20190523_200757.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Murat Bilgin yazdı:

Merhaba, öncelikle daha önce forumdan gündüz farı takan Muhammet E. Ve Mehmet Çalli arkadaşların sayesinde ben de konuyu okuyarak kendim gündüz ledi taktım. Onlarinkinden biraz farklı yapıda gibi görünse de genelde mantık aynı. Sarı uzun kablolar sinyallare bağlanıyor diğerleri sigorta kutusuna bağlanacak. 

IMG_20190523_190030.jpg

IMG_20190523_190013.jpg

IMG_20190523_195018.jpg

IMG_20190523_190202.jpg

IMG_20190523_190211.jpg

IMG_20190523_200757.jpg

Hayirli olsun.Güle  güle kullanin.ben de ayni model sipariş verdim bugun teslim edilir.forumda yapanlara sordum cevap hala gelmedi.sis fari çerçevesini nasıl soktunuz acaba.davlumbazdan mi yoksa cerceveyi zorlayip esneterek mi?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

52 dakika önce, Serkan D. yazdı:

Hayirli olsun.Güle  güle kullanin.ben de ayni model sipariş verdim bugun teslim edilir.forumda yapanlara sordum cevap hala gelmedi.sis fari çerçevesini nasıl soktunuz acaba.davlumbazdan mi yoksa cerceveyi zorlayip esneterek mi?

Videonun ilk bir iki dakikalık kısmında var nasıl söküldüğü.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mehmet Çallı yazdı:

@Semih O.  arabayı normal birisine satacak değildi ya :zha: Sende anlaşılan bizim gibi kaşınmayı seviyorsun ?  Güzel olmuş.Güle güle kullan.

Bence kaşıntıyi bu araba yapıyor. Satın alır almaz dürttü ?

--4 dakika sonra eklendi--

Video olduğu için tarife gerek kalmadı ;ancak yana kaydırarak takmak ve çıkarmak en doğrusu. Başka bir husus da ; sigorta kutusunun oradaki farin soketindeki mavi yeşil kabloya sinyali bağlarken sağ fardaki soketi sarı kahve olanına bağlaman gerekir. Soracagin bir şey olursa cevaplarım. Kolay gelsin. 

--7 dakika sonra eklendi--
6 dakika önce, Murat Bilgin yazdı:

Video olduğu için tarife gerek kalmadı ;ancak yana kaydırarak takmak ve çıkarmak en doğrusu. Başka bir husus da ; sigorta kutusunun oradaki farin soketindeki mavi yeşil kabloya sinyali bağlarken sağ fardaki soketi sarı kahve olanına bağlaman gerekir. Soracagin bir şey olursa cevaplarım. Kolay gelsin. 

2 saat önce, Serkan D. yazdı:

Murat Bilgin tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Zafer Ergen yazdı:

Güzel çalışma birde böyle konularda malzeme nereden alındı bilgi paylaşırsanız sevinirim.Bizde yapmak isteriz ?

Uğur böcekli ? siteden alındı. Şuan Çin'deki fiyatından bile daha ucuz. Özelden satıcı ismi yazabilirim. Alırsanız yapım aşamasında da yardımcı olurum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.