Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk3 MCA Bagaj Trimleri

Yüksel Türkcan

Soru

bagaja su gibi birşey dökülmüş değişik bir koku vardı çok yoktu belki havalandırsam geçerdi ama temiz olsun diye bagaj plastiklerini ve halıları söktüm. Çıkan bu segmanımsı parçaları oturturken önce araca takıp plasiği mi ona geçireceğim plastiğe geçirip sonra mı oturtacağım? sökerken sıkıntısız söktüm, zorladı ilk defa söküldüğü için ama takarken sıkıntı olmasın. Daha önce bagaj trimlerini söken arkadaş varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

IMG_0676[1].JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Herkese merhabalar bagaj trimlerinin sabitlendiği döşeme klipslerinden ne serviste ne de başka bir yerde bulabildim, temiz iş olsun diye hepsini yeniliyorum. Ekte ekleyeceğim bu klipslerin orjinallerini temin edebileceğim bir yer var mıdır? 2 şer tane bu plastiklerden 8-10 tane de metal segmanlardan lazım. Şimdiden teşekkürler. 

73EFA045-9CE1-48F1-9C3A-A18F8E95BBD8.png

DE04DFA9-AF4A-4E21-B106-7F279DB14FB6.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
48 dakika önce, Yüksel Türkcan yazdı:

Herkese merhabalar bagaj trimlerinin sabitlendiği döşeme klipslerinden ne serviste ne de başka bir yerde bulabildim, temiz iş olsun diye hepsini yeniliyorum. Ekte ekleyeceğim bu klipslerin orjinallerini temin edebileceğim bir yer var mıdır? 2 şer tane bu plastiklerden 8-10 tane de metal segmanlardan lazım. Şimdiden teşekkürler. 

Klips dünyasında bulabilirsiniz ben ordan temin etmiştim.

http://klipsdunyasi.com/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Yüksel Türkcan yazdı:

Ne yapmamı tavsiye edersiniz

Klips dünyasından olabilir ya da aliexpress gibi yerlerde bolca alternatif var, set olarak satılanlar vs. var. İşinizi görür, boşuna masraf etmeyin bana sorarsanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim de pandizotun sürücü tarafı şasideki çıkıntıya oturan yerinin plastiği bozuldu, sürekli düşüyordu en sonunda kayboldu. Şu an pandizot oturmuyor . İç içe geçmeli ikili plastik parça onu da bulabilir miyiz buralarda acaba ? Şunun focus MCA için olanı: 

-8408.jpg

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, H. Cenk yazdı:

Benim de pandizotun sürücü tarafı şasideki çıkıntıya oturan yerinin plastiği bozuldu, sürekli düşüyordu en sonunda kayboldu. Şu an pandizot oturmuyor . İç içe geçmeli ikili plastik parça onu da bulabilir miyiz buralarda acaba ? Şunun focus MCA için olanı: 

-8408.jpg

Benim ki de aynı şekilde kayboldu ve bu klipsleri oturtmam gereken yer deforme olmuş. Yenisini alsam da yerine oturmaz sanırım. Eğreti bir şekilde kullanıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.