Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Park Sensörü Ya Da Navigasyon Sesinin Telefonla Karışması

Gokhan Ayb.

Soru

Herkese merhaba, size yaşadığım bir problemden bahsetmek istiyorum. Telefonum kabloyla araca bağlı ve navigasyon açık olduğunda bluetooth ile telefonla görüşürken navigasyon uyarısı geldiğinde telefon sesini yarıdan daha fazla kısıyor ve maalesef karşıdakinin dedikleri hiç anlaşılmıyor. Aynı problem park sensörü devreye girdiğinde de oluyor. Ayarlardan baktım fakat bir türlü çözüm bulamadım. Çözüm önerisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Park sensöründe olması doğru ve normal, navi için sesi kapat tuşunu kullandığınızda sorun olmuyor. Ben navi sesi kapalı kullanıyorum sürekli. Park sensörü için başka bir konuda konuşuldu bir kaç gün önce, tamamen kapatılabilir sanırım-ekran görüntüsü takibi olabilir- ama tavsiye etmem.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Park sensöründe olması doğru ve normal, navi için sesi kapat tuşunu kullandığınızda sorun olmuyor. Ben navi sesi kapalı kullanıyorum sürekli. Park sensörü için başka bir konuda konuşuldu bir kaç gün önce, tamamen kapatılabilir sanırım-ekran görüntüsü takibi olabilir- ama tavsiye etmem.  

Yanıtınız için teşekkür ederim. Evet haklısınız, park sensöründe olması normal ama bazı araçlarda bunun bir ayarı var. Sesi ne kadar azaltmak istediğiniz sizin elinizde, belki Ford'da da vardır diye düşündüm. 

--0 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hangi sistem var araçta? Sync X veya farklı marka.

Hangi Nav açık vs vs.

Sync 3 var, android auto ile bağlandığımda google maps'te bu problemi yaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Gokhan Ayb. yazdı:

Sesi ne kadar azaltmak istediğiniz sizin elinizde

Dediğim gibi park sensöründe azaltma seçeneği yok-ya da ben bilmiyorum. Kapa ya da aç var.

6 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Hangi sistem var araçta? Sync X veya farklı marka.

Hangi Nav açık vs vs.

Sync 1-2-3 hepsinde kullandım hepsi de oem navili ve hepsi de aynı şekilde ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Dediğim gibi park sensöründe azaltma seçeneği yok-ya da ben bilmiyorum. Kapa ya da aç var.

Sync 1-2-3 hepsinde kullandım hepsi de oem navili ve hepsi de aynı şekilde ? 

Tamamdır, hızlı yanıtınız için çok teşekkür ederim Gürkan Bey ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Gokhan Ayb. yazdı:

Tamamdır, hızlı yanıtınız için çok teşekkür ederim Gürkan Bey ?

Rica ederim. 

1 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Kontrol AndroidAuto'da yani, bunun ses olayını da onların ayarlaması gerekiyor. Geri dönüşlerle düzeltmeleri lazım, bence de önemli bir eksiklik.

AA yı sıklıkla kullanmıyorum, söylediğim durum apim/araç navigasyonu için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.