Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Auto Bağlantı Problemi

Erdem L.

Önerilen Mesajlar

Selamlar, 

2017 Ford Fiesta aracım ve Note 8 telefonum var. Android Auto'nun uygun versiyonunu telefonuma yükledim. Ancak ne zamanki telefonu kabloyla araca bağlayıp aracın ekranından navigasyon vs. kullanmaya kalksam bağlantı problemi oluyor. Normal sync ekranında alt kısma android auto sekmesi geliyor 2 saniye sonra kayboluyor. Bağlantı kablosu olarak telefonun orijinal kablosunu kullanıyorum. Çözmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon onayını vermemiş olabilirsiniz. İlk bağladığınızda telefon kilidi açık tutun ve telefon ekranındaki yönergeleri takip edin.

Telefondaki android auto ayarlarından, kilitliyken çalışmasına izin verin sekmesini de kontrol edebilirsiniz.

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Telefon onayını vermemiş olabilirsiniz. İlk bağladığınızda telefon kilidi açık tutun ve telefon ekranındaki yönergeleri takip edin.

Telefondaki android auto ayarlarından, kilitliyken çalışmasına izin verin sekmesini de kontrol edebilirsiniz.

Telefon onayını verdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bu Samsung ve Android Auto arasındaki bazı hatalardan kaynaklanır ancak problemi Ingilizce olarak aratmayı deneyin ?  Yazılım sürümlerinizi yazarak vs.

Gibi

https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&ei=Xl3QXPTUNoSasAefgKToDA&q=Note+8+Android+Auto+issue&oq=Note+8+Android+Auto+issue&gs_l=psy-ab.3..35i39j0i203j0i5i30.2636.2636..2832...0.0..0.116.116.0j1......0....1..gws-wiz.xIwU6A4JTGY

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.