Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yağ, Polen Ve Hava Filtrelerini Nereden Almalıyım?

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Herkese iyi forumlar dilerim. Foruma yeni üye oldum. Aracım 2011 ecoboost 1.6 benzinli selective modeli.  Aracımın hava, polen ve yag filtrelerini degistirmek istiyorum. Orijinal filtrelerini bulabileceğim bir internet sitrsi var mı?  Sizlerin de alışveriş yaptığınız güvenilir bir internet sitesi tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Fotoğraflar - Videolar > Benim Arabam kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yağ, Polen Ve Hava Filtrelerini Nereden Almalıyım? olarak değiştirdi

İnternet üzerinden, 2cr ankara diye bir firma var eğer instagram üzerinden ulaşırsanız oem/orijinal veya yan sanayi olarak yardımcı olabilirler. Ben geçen bakim oradan almıştım filtreleri memnun kaldım. Ama sanayide ki parçacılara da sorabilirsiniz eğer fiyat farkı aşırı değilse oradan da alabilirsiniz bence. Yağ olarak da internette kaliteli ve güvenli sitelerde indirim kovaliyorum bulunca da alıyorum.

Eger istanbul ve anadolu yakasında iseniz kaliteli ve tanıdık isini de düzgün yapan ustalarımız mevcut :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, M.Emre.S yazdı:

İnternet üzerinden, 2cr ankara diye bir firma var eğer instagram üzerinden ulaşırsanız oem/orijinal veya yan sanayi olarak yardımcı olabilirler. Ben geçen bakim oradan almıştım filtreleri memnun kaldım. Ama sanayide ki parçacılara da sorabilirsiniz eğer fiyat farkı aşırı değilse oradan da alabilirsiniz bence. Yağ olarak da internette kaliteli ve güvenli sitelerde indirim kovaliyorum bulunca da alıyorum.

Eger istanbul ve anadolu yakasında iseniz kaliteli ve tanıdık isini de düzgün yapan ustalarımız mevcut :))

Eyvallah çok teşekkür ediyorum.internet adreslerinden ulaşırım inşallah. Mersin'deyim. Kendi işimi kendim yapma taraftariyim.Seviyorum aracımla ilgilenmeyi.Ayrica ustaya da çok bulaşmak istemiyorum. Sanayiye girdiğimde ustalar kuzu görmüş kurt gibi davranıyorlar tepem atıyor. Allah sanayiye düşürmesin. Tavsiyesiniz için çok teşekkür ediyorum. Başka alışveriş yapacağımız güvenilir adres varsa paylasirsaniz memnun olurum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Kuntay Yiğit yazdı:

Eyvallah çok teşekkür ediyorum.internet adreslerinden ulaşırım inşallah. Mersin'deyim. Kendi işimi kendim yapma taraftariyim.Seviyorum aracımla ilgilenmeyi.Ayrica ustaya da çok bulaşmak istemiyorum. Sanayiye girdiğimde ustalar kuzu görmüş kurt gibi davranıyorlar tepem atıyor. Allah sanayiye düşürmesin. Tavsiyesiniz için çok teşekkür ediyorum. Başka alışveriş yapacağımız güvenilir adres varsa paylasirsaniz memnun olurum. 

Rica ederim ne demek, kendi işini kendin yapmak en güzeli ben de elimden geldiği kadar her şeyi kendim yapmaya çalışıyorum ama tabii ki yetersiz kaldığım yerler oluyor o zaman da güvendiğim ve bildiğim ustalardan yardım alıyorum. 

Bir de sileceksepeti.com ü önerebilirim orada silecek haricinde bosch'un yani oem olarak filtre seti satılıyordu. Eski aracıma almıştım epey de memnun kalmıştım. Yağ olarak da hepsiburada'nın kendi sattığı ürünlerden almıştım aralık ayında memnun da kalmıştım Motul du piyasada sahtesi epey olduğu için güvenilir yerlerden almak gerekiyor ki gelen ürün de orijinaldı. Başka site de önermesine öneririm ancak kullanmadığım test edip deneyimlemediğim yeri de sizlere önermek istemem, malum altından ne çıkacağı belli olmuyor her zaman ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Er-Ol Otomotiv'e telefonla ya da linkini paylaştığım konudan ulaşıp ürünlerinizi temin edebilirsiniz. 

Ürünler bire bir servisin kullanmış olduğu orjinal ürünler. Kesinlikle problem yaşamazsınız. 

Er-Ol otomotiv ayrıca sitemizin sponsorudur. Bu sayede çeşitli avantajlar sunuyorlar sağolsunlar. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Mehmet Akpunar yazdı:

Gelen ürünün orijinal olduğunu nasıl anladınız ? 

Ürünlerin üstlerinde orijinal ford logoları ve parca numaraları vardı ayrıca ford otokoç taşdelende çalışan arkadaşıma da incelettim bir sorun olmadığını belirtti..

M.Emre.S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, M.Emre.S yazdı:

Ürünlerin üstlerinde orijinal ford logoları ve parca numaraları vardı ayrıca ford otokoç taşdelende çalışan arkadaşıma da incelettim bir sorun olmadığını belirtti..

Yağ için sormuştum aslında ? 

--0 dakika sonra eklendi--

İnternetten aldığınız yağın orijinal olduğunu nasıl anlıyorsunuz onu merak ettim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Mehmet Akpunar yazdı:

Yağ için sormuştum aslında ? 

--0 dakika sonra eklendi--

İnternetten aldığınız yağın orijinal olduğunu nasıl anlıyorsunuz onu merak ettim. 

Aa pardon ben filtreler için zannetmiştim, yağın arkasında ki etiketin açılması, yağ tıpa şekli ve qr kod ile bakmıştım internette okuduklarımdan faydalanarak ve gelen yağ da daha yeniydi üstünde ki tarih ve yazılar tamdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.