Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Seçimi

Burak Çakır

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese iyi günler daha önce hiç benzinli yada lpgli bir araçım olmadı hepsi dizeldi şimdi yeni ford focus 2014 mk3 1.6 ti-vct style plus powershift 20bin km de benzinli bi araç satın aldım aracıma lpg kiti taktırmak istiyorum ancak daha hangisini taktıracağıma karar vermiş değilim araştırmaların devam ediyor seçeneklerimi 3e kadar düşürdüm 1.si ford servisininde önerdiği brc sequent 32 ortalama fiyat 3750 diğer seçenek lovato c-obd 2 fiyat 3000 en son da brc comfort modeli 2750 kesinlikle atiker düşünmüyorum. Ortalama yıllık 25-30 bin km yol yapıyorum. Sizce hangi sistem daha iyidir uzun ömürlü olması ve beni yolda bırakmaması benim için çok önemli yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Önemli olan işçilik hocam. Sitedeki eski kullanıcı yorumlarını kontrol edebilirsiniz. 

Hocam Ankara’da işçilik konusunda bir sorun yok aslında brc için de lovato içinde çok iyi ustalar var o yüzden tercih edemedim.

--36 dakika sonra eklendi--
4 saat önce, Koray Demir yazdı:

Brc veya Prins’ten şaşmayın. 

Benimde düşüncem o ama brc sequent 32 ile comfort arasında ne fark var hangisini tercih etmeliyim onu bilmiyorum.

--37 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Serkan erden yazdı:

22 bin km. önce lovato taktırdım. Gayet güzel, sorunsuz biniyorum ve oldukça ekonomik. 

Lovato da enjektörler çelik mi hocam o konuda net bir veri bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

04.05.2019 - 10:34 tarihinde, Burak Çakır yazdı:

Hocam Ankara’da işçilik konusunda bir sorun yok aslında brc için de lovato içinde çok iyi ustalar var o yüzden tercih edemedim.

--36 dakika sonra eklendi--

Benimde düşüncem o ama brc sequent 32 ile comfort arasında ne fark var hangisini tercih etmeliyim onu bilmiyorum.

--37 dakika sonra eklendi--

Lovato da enjektörler çelik mi hocam o konuda net bir veri bulamadım.

Bildiğim kadarı ile prins harici diğer tüm markalar aynı diye biliyorum.. Prins inde hız olayı fazla diğerlerine göre ama aman aman Bi olay değil.. Amaç ekonomi zaten, en iyisine çok para vereceksem ne anlamı kaldı tasarrufun, en iyisini değil, iyisini alırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sonucu bildiriyorum sonunda aracıma prins silverline kit taktırdım 2 yıl 100 bin km motor sigortasıyla birlikte ruhsata işletme işlemleride bugün itibariyle bitti umarım pişman olman ilginiz için herkese teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Mahmut kaplan yazdı:

Ne kadar tuttu fiyatı 

Hocam montaj fiyatı 4200 tl 250 tl sigorta 490 tl işletme toplam herşey içinde 5000 tl ye fiyat tuttu. Muhtemelen 1 yılda amorti ederim diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.