Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Sign in to follow this  
Fahri Tetik

Focus 3 2015 Akü Fiyatları Bilgisi Olan.

Recommended Posts

Hayırlı akşamlar öncelikle. Aracım 2015 focus 3 1.6tdci makyajlı kasa tekno paket + Bi xenon far paketi var. Dün babam 75 bin bakımını yaptırdı.

Abi yarın gelde aküye dolduralım demişler. Bugünde gidince şarja bağlamışlar sıkıntı varmış artık ömrü bitiyor değişmesi lazım demişler. 1000tl civarı demişler servisteki elemanlar çocukluk arkadaşım 800 tl civarı bi fiyata değiştiririz demişler. Bana pahalı geldi ama. Kaputu açıp bakmadım kaç amper akü var diye müsait olunca gidip bakacam araca. O kadar varmıdır akü fiyatı acaba. Araçta akü uyarısı yok.

Hayırlı akşamlar herkese teşekkürler şimdiden.

Edited by Fahri Tetik

27 dakika önce, Fahri Tetik yazdı:

O kadar varmıdır akü fiyatı acaba.

Var. Start&Stop'un çalışmaması sizi rahatsız etmezse ki etmemesi mantıklı olmalı bana göre 🙂 Standart akü takabilirsiniz, aracın çalışmasında bir sıkıntı olmaz, Focus akü kontrolü sağlamıyor.

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Var. Start&Stop'un çalışmaması sizi rahatsız etmezse ki etmemesi mantıklı olmalı bana göre 🙂 Standart akü takabilirsiniz, aracın çalışmasında bir sıkıntı olmaz, Focus akü kontrolü sağlamıyor. 

Hocam makyaklı kasada star stop yok ki. Sadece anahtarsız çalıştırma var.

3 dakika önce, Fahri Tetik yazdı:

Hocam makyaklı kasada star stop yok ki. Sadece anahtarsız çalıştırma var.

Makyajlı kasa gibi bir ayrım yok 1.5 tdci ile vardı örneğin, 1.6 tdci ile gelmemiş olabilir doğrudur neyse bu çok önemli değil şu an. Akü fiyatlarını online olarak kontrol edebilirsiniz standart akülerin fiyatı da o civara gelmiş olabilir benim ezberimde fiyat yok. Ancak şunu söyleyebilirim mevcut akülerimizin yaklaşık %30'dan daha fazla boşalırsa bunun tekrar şarj edilmesi yani doldurulması sağlıklı çözüm değil çok kısa sürede ömrü tekrar sonlanacaktır. Yeni akü şart.

Varta bosch alcak tip 70 72 ah akü alabilirsiniz. 450 500 tl arası internette var. Kendi akünüzüde 70 tl ye hurdaciya satarsiniz 400 e işi çözersiniz. 

İnci marka 430 TL. Mutlu 460. Powwer 400 TL. Sizin kendi fikriniz karışamam lakin yerli üretim tercih edelim. Bosch yada varta sadece isimdir. 

2 ay önce flan İnci akü 72 ah aldım eski aküyü verip 350 TL tuttu. şimdiye kadar sorun yaşamadım.

4.05.2019 - 11:50 tarihinde, Serkan erden yazdı:

İnci marka 430 TL. Mutlu 460. Powwer 400 TL. Sizin kendi fikriniz karışamam lakin yerli üretim tercih edelim. Bosch yada varta sadece isimdir. 

Focusun üzerinde gelen fabrikasyon Varta marka akü 7 yıl gitti.

2 saat önce, Koray Demir yazdı:

Focusun üzerinde gelen fabrikasyon Varta marka akü 7 yıl gitti.

hay masallah