Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 2015 Akü Fiyatları Bilgisi Olan.

Fahri Tetik

Önerilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar öncelikle. Aracım 2015 focus 3 1.6tdci makyajlı kasa tekno paket + Bi xenon far paketi var. Dün babam 75 bin bakımını yaptırdı.

Abi yarın gelde aküye dolduralım demişler. Bugünde gidince şarja bağlamışlar sıkıntı varmış artık ömrü bitiyor değişmesi lazım demişler. 1000tl civarı demişler servisteki elemanlar çocukluk arkadaşım 800 tl civarı bi fiyata değiştiririz demişler. Bana pahalı geldi ama. Kaputu açıp bakmadım kaç amper akü var diye müsait olunca gidip bakacam araca. O kadar varmıdır akü fiyatı acaba. Araçta akü uyarısı yok.

Hayırlı akşamlar herkese teşekkürler şimdiden.

Fahri Tetik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

27 dakika önce, Fahri Tetik yazdı:

O kadar varmıdır akü fiyatı acaba.

Var. Start&Stop'un çalışmaması sizi rahatsız etmezse ki etmemesi mantıklı olmalı bana göre ? Standart akü takabilirsiniz, aracın çalışmasında bir sıkıntı olmaz, Focus akü kontrolü sağlamıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Var. Start&Stop'un çalışmaması sizi rahatsız etmezse ki etmemesi mantıklı olmalı bana göre ? Standart akü takabilirsiniz, aracın çalışmasında bir sıkıntı olmaz, Focus akü kontrolü sağlamıyor. 

Hocam makyaklı kasada star stop yok ki. Sadece anahtarsız çalıştırma var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Fahri Tetik yazdı:

Hocam makyaklı kasada star stop yok ki. Sadece anahtarsız çalıştırma var.

Makyajlı kasa gibi bir ayrım yok 1.5 tdci ile vardı örneğin, 1.6 tdci ile gelmemiş olabilir doğrudur neyse bu çok önemli değil şu an. Akü fiyatlarını online olarak kontrol edebilirsiniz standart akülerin fiyatı da o civara gelmiş olabilir benim ezberimde fiyat yok. Ancak şunu söyleyebilirim mevcut akülerimizin yaklaşık %30'dan daha fazla boşalırsa bunun tekrar şarj edilmesi yani doldurulması sağlıklı çözüm değil çok kısa sürede ömrü tekrar sonlanacaktır. Yeni akü şart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4.05.2019 - 11:50 tarihinde, Serkan erden yazdı:

İnci marka 430 TL. Mutlu 460. Powwer 400 TL. Sizin kendi fikriniz karışamam lakin yerli üretim tercih edelim. Bosch yada varta sadece isimdir. 

Focusun üzerinde gelen fabrikasyon Varta marka akü 7 yıl gitti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.