Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Emniyetten önemli duyuru lütfen okuyun...

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Allah korumuş sizi. bizimde bir aile dostumuz toyota corollası ile çeşme otobanında petrolde duruyor eşinin kolunda 4-5 tane bilezik varmş. petrolde işleri bittikten sonra biniyorlar arabaya ilerliyorlar 5-10 km gidince arkalarından bi tane tempra yaklaşıyor yanlarına gelince adam silahı göstererek sağa çekmelerini istiyor bizimkiler hiç durayıp basıp gidiyolar 20 km civarı peşinden geldikten sonra peşlerini bırakmışlar. Dikkatli olmak lazım kötü niyetli insalar çoğaldı. Allah korusun bizleri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

ben işim gereği smith wesson tb-32 kullanıyorum malum hergün yüklü miktarda nakit taşıyorum bana biri böle yamuk yapıcak beynine kanal tedavisi yaparım :) nezaman öldüğünü anlamaz allah iyileri belaya karşı hazırlıksız kılmasın çok koyar adama böle bi durum ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.