Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Fren Balata Değişim

Doğukan Özçelik

Soru

Merhaba arkadaşlar abiler,

Geçenlerde 2 - 3 yere ön iki lastik iiçin fren balata değişimi için fiyat sordum en uygun yer normal bu işleri yapan bir ustad 150 tl dedi diğerleri sırasıyla 375 tl ve 450 tl dedi. sizce serviste değişmem mi gerekli yoksa bu ve bunun gibi işleri normal bu işi iyi bilen ustalara emanet edebilir miyim ? Yani orjinal parça kullanım açısından size hangisi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sanayide balata değiştirmeniz orjinal balata kullanmanıza engel değil.Tüm ford parçacılarında motocraft (yani orjinal marka) balata bulabilirsiniz.Sanayide sadece işçilik vererek değiştirtirsiniz.Bu işi iyi bilen diyede bir durum yok bence.Sanayide araç bakımı yapan her usta balatayı değiştirebilir.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Doğukan Özçelik yazdı:

Merhaba arkadaşlar abiler,

Geçenlerde 2 - 3 yere ön iki lastik iiçin fren balata değişimi için fiyat sordum en uygun yer normal bu işleri yapan bir ustad 150 tl dedi diğerleri sırasıyla 375 tl ve 450 tl dedi. sizce serviste değişmem mi gerekli yoksa bu ve bunun gibi işleri normal bu işi iyi bilen ustalara emanet edebilir miyim ? Yani orjinal parça kullanım açısından size hangisi ?

Anadolu yakasındaysan Herford Bosch servise git, selamımı söyle...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
02.05.2019 - 17:59 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Anadolu yakasındaysan Herford Bosch servise git, selamımı söyle...

Gürkan Bey Anadolu yakasındayım Herford Bosch servis tam olarak nerede ve fiyat ne olur malum bütçe durumları ?

--0 dakika sonra eklendi--
03.05.2019 - 09:59 tarihinde, Serkan erden yazdı:

Ben kale marka aldım bugün, ön arka takım 150 TL. Sanayide değişecem. 50-60 da işçilik tamamdır. 

Ayrıca alıp götürsem sadece işçilik alırlar değil mi ? peki aldığınız kale marka balat sizce nasıl ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
32 dakika önce, Doğukan Özçelik yazdı:

Gürkan Bey Anadolu yakasındayım Herford Bosch servis tam olarak nerede ve fiyat ne olur malum bütçe durumları ?

Ayrıca alıp götürsem sadece işçilik alırlar değil mi ? peki aldığınız kale marka balat sizce nasıl ?

Ataşehir. Netten bakıp konum edinirsin. 

Telefonla bilgi alabilirsin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
06.05.2019 - 12:22 tarihinde, Doğukan Özçelik yazdı:

Henüz taktırmadım ama araştırdım kadarı ile kimse şikayetçi değil. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Serkan erden yazdı:

Henüz taktırmadım ama araştırdım kadarı ile kimse şikayetçi değil. 

Hah siftah o zaman. Cmaxi aldığımda kale balata takılıydı üstünde. İlk fırsatta söktürecem. Araç hareket ettiği esnada frene basınca sanki balatada boşluk varmış gibi tak tuk ses geliyor. Focusla fark varmıdır bilmiyorum ama fren hissiyatı oem balata kadar değil. Ya da focusun fren hissiyatı daha iyi. Ha bu belki bana denk gelmişde olabilir. Belki de takılan balata defoluydu bilemiyorum tabi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.