Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

EMR Garage

Ankara 3m Cam Filminde Kampanya - Emr Garage

Recommended Posts

23 dakika önce, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Okuyunca sorma gereği hissettim. Zannettiğim kadarıyla geçen bir konuşmada geçmişti. Bu farların üzerinde bulunan özel bir kaplama var. O zamanla sararıyor sanırım. O yüzden araç aldığımızda bu farların üzerini seramik kaplama gibi birşeyle korumak gerekiyor sanırım. Çünkü bu temizletme olayı ne kadar yapılırsa yapılsın tekrardan aynı hale geliyor dediğin gibi. 

Vernik var ama bildiğimiz vernik değil bildiğim kadarıyla. Yıllar önce eski cmaxi temizlediğimde araştırmıştım sonradan uygulamanın sağlıklı ve verimli olmadığı söyleniyordu, bugün için aynı mı bilmiyorum. 

Bu verniğin bozulmasındaki en büyük etken çizikler, çizildikçe güneşin etkisi çok hızlı oluyor. Tabi farın yapısı ve kaliteside çok önemli. 

Seramik çok fazla etkili olmaz bence, folyo daha mantıklı. 

10 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Vernik var ama bildiğimiz vernik değil bildiğim kadarıyla. Yıllar önce eski cmaxi temizlediğimde araştırmıştım sonradan uygulamanın sağlıklı ve verimli olmadığı söyleniyordu, bugün için aynı mı bilmiyorum. 

Bu verniğin bozulmasındaki en büyük etken çizikler, çizildikçe güneşin etkisi çok hızlı oluyor. Tabi farın yapısı ve kaliteside çok önemli. 

Seramik çok fazla etkili olmaz bence, folyo daha mantıklı. 

Farın üstünde birşeylerle kaplanmış ama ne olduğunu bilmiyoruz? Folyo dediğin şeffaf koruma filmi heralde. Bence de en doğrusu bu. Bu da eskiyip bozulunca, değiştirilmesi de pratik olması ayrı bir artısı. 

Fiyat olarak ilk sayfada yazan tutar mı geçerli? Cam filmi yaptırmak isteyen bir arkadaşım var yakın zamanda.

22 saat önce, Alptuğ Ö. yazdı:

Fiyat olarak ilk sayfada yazan tutar mı geçerli? Cam filmi yaptırmak isteyen bir arkadaşım var yakın zamanda.

Merhaba, evet efendim ilk mesajdaki fiyatlar geçerli. 

LLumar film modelleri arasındaki farklar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://navigasyonstore.com/llumar-at-atc-atr-serisi-cam-filmi-ozellikleri-ve-ton-farklari/

LLumar AT serisi 300, ATC serisi 400, ATR serisi 500 TL'dir.

Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.

Merhaba,

Vermiş olduğunuz linkte Fiyat:249 TL yazıyor. İlk sayfadaki fiyatlar farklı. Acaba ben mi yanlış bakıyorum. Sitede yazan 249 TL hangi ürünün fiyatı.

Bizim arabanın yolu Ankara'dan geçince hemen araya cam filmi olayını sıkıştırdım. Tam da boş vaktinde gidince denk geldi.

Ürünler

LLumar ürünlerinden artık çıkıyorlarmış, 3M, Global ve Seramik myway dedikleri ama markası Amateras olan ürün uyguluyorlar şu an. Benim anladığım bu 🙂 Global olan 350 liraydı seramik denilen ise 550 lira, 3M ise 700 küsürdü sanırım ellerinde kalan o. Ellerinde bir cihaz var filmin ısı geçirgenliğini ve karartma oranını vs gösteren onlara bakarak Global olan fazla ısı geçirdiği için mantıksız olduğunu düşündüm ve Amateras uygulattım. Yasal sınırlar içinde ön taraf yaklaşık %20 karartmalı, arkalar ise %80'e yakın ancak ikisinin de ısı emişi %90 üstündeydi. 

Tükkan

Forumlarla iletişim (ajans vb.) kuran kişi farklı çalışanlar farklı olunca; fiyat, ödeme türü ve ürün bilgi alış süreci oldukça sancılı. Bu, daha net olursa bence daha kaliteli bir süreç olur.

Sonuç

Ürüne gelecek olursak, işçilik ve uygulama sürecini çok beğendim. Filmin sıcaklığa etkisi hissedilir düzeyde. Karartma durumuna gelecek olursak seçtiğim ürünler dahilinde içerden görüş yeterince iyi. Arkalar tipik mk3 gibi önler ise yeterince açık bir cam filmi. Müsait zamanda fotoğraflarını da eklerim.

Amateras hakkında bilgi bulmak zor, Japon malı.

201709150954272125.png

Arkadaşlar merhaba. Birçok forumda aktif olarak konumuz mevcut. Bu bakımdan telefonla veya iş yerimizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu başlıkta hatalıda olsa yazılan fiyatlar ve mesaj olarak aldığınız fiyatlar her zaman geçerlidir. İş yerimizde farklı fiyat verilirse aldığınız mesajı göstererek uygulama yaptırabilirsiniz.

Günlük ortalama 15 müşterimiz oluyor, ister istemez olumsuz durumlar yaşanabiliyor. Burada yazan fiyatlar dışında uygulama yapma gibi bir durum yaşanmayacaktır.  Herhangi bir olumsuz durumda mutlaka özel mesajla iletişime geçin. Bizden kaynaklanan her türlü sorunu çözmek görevimiz. 

Selamlar, saygılar.