Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2012 0 km C-max satınalma süreci

Yigit Celik

Soru

Merhabalar,

uzun süredir takip ettiğim 2012 model C-MAX konusunda , para biriktirme çalışmalarım devam ederken

dedim - "0" faizli kampanyası ile alsam nasıl olur ? .Planım hem daha erken araca kavuşmak hemde eksik kalacağım para miktarı için faiz ödememekti.

ancak bugun ankara'da gittiğim bir bayide (iş çıkışı vaktim olduğu için sadece 1 tanesine gidebildim);

telefonda bize verdiği 0 faiz kredili fiyat 65900TL idi .

Bu fiyatı telefonda Dizel, Metalik renk,Titanium-x paket ve otomatik park sistemi için vermişlerdi.

neyse gittim, önce bu fiyatın beyaz renk için geçerli olduğunu bu sebeple istediğim gece gri rengi 67000 TL fiyata verebileceklerini belirttiler.

peşin alırsamda 63500 TL'ye bırakacağını (bölge müdürü olduğunu iddia ettiği biri ile telefonla konuştu), ineceği en son fiyatın da bu olduğu söyledi.

yani;

Nakit ödeme ile 63500TL

0 faizli kredi ile 67000 TL

normal banka kredisi ile 67080TL

bende bunun nasıl 0 faizli kampanya olduğunu düpedüz faiz alındığını söyledim. Adam da, haklısınız pazarlama stratejisi bu insan kendini 0 lafını duyunca rahat hissediyor vs dedi . üstüne dizel ile ilgili 2 yıl sonra vergileri düşecekmiş dizeller çok az çevreyi kirletiyor falan deyince , tüm güven duygusunu kaybettirdi bende. bu şekilde aracı alamadan çıktım bayiden.

Rakamlar, bilgilendirmeler hiç güven uyandırmadığı için bende, bu aracın hangi fiyatlara satılabildiğini gerçekten merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Hadi hayırlı olsun o zaman..Gelince şu tekmeyle kapı açmanın bir videosunu çek foruma yükle de görelim.

Ayrıca SONYnin ve 17 jantlarının da resmini çek foruma yükle :kıhkıh:

Sana zahmet bir sorar mısın beyaz renk cmax 1.6 trend benzinli var mı ? Varsa en son kaça olur ?

teşekkürler . ankara otokoç'da 1 adet beyaz benzinli vardı. gittiğim zaman satılmadıysa onu da sorarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mertol , bir rica... Daha önce kodunu verdiğin SONY fasiası cmax trende olur mu?

Biliyorsun sırf vizüel olarak transformer dizaynlı CD çalara kıl oluyorum ve SONY istiyorum ben.

Olmaz. Bendeki focus için. C-Max lardaki panel farklı. Onun parça numarasını sormak lazım..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracım, bir aksilik çıkmaz ise bu gece 9-10 gibi otokoç'a gelmiş olacak. yarın veya çarşambaya teslim edebiliriz diyorlar. ilk ve yeni araç gerçekten heyecan yapıyormuş. meraklı bekleyişim devam ediyor :D :D :D:P:)

Evet...kalp atışlarının araç teslimden önceki zirvesi de bu....neyse zaman lehinize işliyor..... :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracım, bir aksilik çıkmaz ise bu gece 9-10 gibi otokoç'a gelmiş olacak. yarın veya çarşambaya teslim edebiliriz diyorlar. ilk ve yeni araç gerçekten heyecan yapıyormuş. meraklı bekleyişim devam ediyor :yemek: :yemek: :D:kıhkıh::zha:

Hadi hayırlı olsun..Kazasız belasız güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.