Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus Mk2 Sony Teyp Sadece Cd çalıyor

Gökhan Güzeloğlu

Soru

2011 Focus Titanium aracımda Sony Marka teyp var. Açılış düğmesine bastığımda birkaç saniye sonra açılıyor ve ekranda 1 hour yazıyor açılırken de hoparlörlerden anlık patlama sesi geliyor. Cd çalıyorum sorunsuz ama radio düğmesine bastığımda herhangi bir geçiş yapmıyor sürekli şu an cd dinlemek zorundayım. Bu konu ile alakalı yardımcı olabilir misiniz lütfen. Formda araştırma yaptım sanırım kod istiyor bende teybin seri numarasını buldum elimde kod olmadığı için. bu kod sayesinde yeniden düzeltebilir miyim teybimi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 dakika önce, Murat Kav. yazdı:

Bu kod ile ilgili bir soruna benzemiyor. Elektrik bağlantılarında sorun olabilir.

Teyp açılırken 1 hour yazması normal mi? ve radio tuşuna bastığım halde radyoyay geçmemesi. şu an araçta sadece cd dinliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Gökhan Güzeloğlu yazdı:

Teyp açılırken 1 hour yazması normal mi? ve radio tuşuna bastığım halde radyoyay geçmemesi. şu an araçta sadece cd dinliyorum.

Araba çalışmadığı esnada teybi açarsanız 1 hour yazar, bu normaldir.

Çalışırken ve seyir esnasında bunu yazmamalı, kod ihtiyacı nedeniyle olsaydı cd bile çalmazdı. Murat ın dediği gibi sorun başka...

Elektronikçi birine göstermelisiniz, biz uzaktan pek yardımcı olamayız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Araba çalışmadığı esnada teybi açarsanız 1 hour yazar, bu normaldir.

Çalışırken ve seyir esnasında bunu yazmamalı, kod ihtiyacı nedeniyle olsaydı cd bile çalmazdı. Murat ın dediği gibi sorun başka...

Elektronikçi birine göstermelisiniz, biz uzaktan pek yardımcı olamayız.

Kutup başını çıkartıp tekrardan takarsam benden kod ister mi teyp acaba? eğer kod isterse elimde kodum yok ama teybi söktüm seri numarasına ulaştım. bu seri numara sayesinde koda nasıl ulaşabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 dakika önce, Gökhan Güzeloğlu yazdı:

Kutup başını çıkartıp tekrardan takarsam benden kod ister mi teyp acaba? eğer kod isterse elimde kodum yok ama teybi söktüm seri numarasına ulaştım. bu seri numara sayesinde koda nasıl ulaşabilirim?

Kutup başını dene bakalım ne olacak? Bu arada senin araç mk2,5 sanırım, kod isterse ben veririm sana kodu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Kutup başını dene bakalım ne olacak? Bu arada senin araç mk2,5 sanırım, kod isterse ben veririm sana kodu.

Hocam Seri numarasını göndereyim size ona göre kodu verebilir misiniz acaba? Özelden yazmanız mümkün mü?

--22 dakika sonra eklendi--
22 dakika önce, Gökhan Güzeloğlu yazdı:

Hocam Seri numarasını göndereyim size ona göre kodu verebilir misiniz acaba? Özelden yazmanız mümkün mü?

Hocam kod istiyor şu an ne yapabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.