Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Modelimi Nasıl öğrenenibilirim

Sena C.

Soru

Merhabalar herkese iyi günler diliyorum.

Bir araç aldım bir yıldır kullanıyorum ama aracımın tam olarak modeli ne bilmiyorum. 2013 Otomatik anahtarsız powershift sedan focus benzin bir aracımın olduğunu biliyorum sadece. Yeni kasko yaptırıcam fakat tam olarak modelini bilmediğim için hesaplama yaptıramıyorum. Aracın herhangi bir yerinde bu bilgiye ulaşabiliyor muyum? 

Bir de önerdiğiniz full kasko var mıç

Sena C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

bu sene en uygun halk sigortadan yaptırdım. diğerlerinden farkı serviste değil sigortanın anlaştığı yerde yapılacak ama orjinal parça kullanılacak bir olumsuz durum olduğunda. ak sigorta, allianz, neova 1000 lira civarı yaparken halk sigortadan 657 tl ye yaptırdım. hasar kaydı açmadan 500 tl mini onarım paketi de var. bu ara 10 yıldır kaskolu araç kullanıyorum ve hasar bildirimim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, Sena C. yazdı:

Bir araç aldım bir yıldır kullanıyorum ama aracımın tam olarak modeli ne bilmiyorum. 2013 Otomatik anahtarsız powershift sedan focus benzin bir aracımın olduğunu biliyorum sadece. Yeni kasko yaptırıcam fakat tam olarak modelini bilmediğim için hesaplama yaptıramıyorum. Aracın herhangi bir yerinde bu bilgiye ulaşabiliyor muyum? 

Ruhsat yok mu? 2012 sonrası araç hangi yıl üretilirse o model oluyor. Muayene tarihinden üretim yılı da çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ruhsat var ama sadece sedan olduğu bilgisi var. Muayene tarihinden hiç bakmaya çalışmadım bir bakayım.

--6 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

bu sene en uygun halk sigortadan yaptırdım. diğerlerinden farkı serviste değil sigortanın anlaştığı yerde yapılacak ama orjinal parça kullanılacak bir olumsuz durum olduğunda. ak sigorta, allianz, neova 1000 lira civarı yaparken halk sigortadan 657 tl ye yaptırdım. hasar kaydı açmadan 500 tl mini onarım paketi de var. bu ara 10 yıldır kaskolu araç kullanıyorum ve hasar bildirimim yok.

Teşekkürler öneriniz için ben de araştırıp bakarım.

--7 dakika sonra eklendi--
58 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Titanium aracınız.

Teşekkürler sanırım evet titaniumuş 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Sena C. yazdı:

aracın donanımını bilmiyorsunuz da alırken neye göre aldınız her donanımın fiyatı değişiyor ...2.el araç alacak bir kişinin ilk başta bilmesi gereken şey aracın hangi donanımda olduğudur.Çünkü ona göre araca değer biçeriz..Satıcılar bile bazen yanlış donanım olarak bilgi veriyorlar. ..

Sizin araçta anahtarsız çalıştırma olduğunu göre titanıumdur sadece titanıumda var bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.