Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Mondeo 1.6 LPG ile Alınır Mı?

Adem Trkn

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. 

İki Seat Leon aracımdan sonra hiç aklımda yokken bütçeme ve kafama yattığı  için ford mondeo görüp biraz araştırıp bütçeme göre alabileceğim en iyi donanımda araç olduğuna ikna olup almaya karar verdim  ve sizlerin de bilgisini almak istiyorum ve yarın buna göre aracı alıp satışı yapacağım 

Öncelikle bütçem 42 bin ve bu fiyata ilk sahibinden 2008 model mondeo titanyum paket 130 binde anlaştım fakat internette gerek bilen gerek bilmeyen herkes bir fikir sahibi.. ben bu aracı alıp LPG taktırmak istiyorum İstanbul’da CANDAN MÜHENDİSLİK ile iletişime geçtim ve BRC marka LPG kiti ve iyi bir ayarla sorunsuz bünebileceğimi ve %40 yakıt tasarrufu sağlayacağı bilgisini aldım. Şimdi sizce bu aracı alayım mı malum benzin fiyatları uçmuş bu haliyle LPG siz binilmez fikir Öneri ve tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo iyi arabadır, geçmişte benzinli ve dizel olmak üzere sahip olduğum ve beni hiç üzmemiş bir araç.

Bakımlı ve düzgün bir araç seni de üzmez diye düşünüyorum. Lpg kısmına bir şey diyemem hiç kullanmadım. 

İlk sahibinden alacağını düşünerek iyi olacağını varsayıyorum, hayırlısı olsun...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Mondeo iyi arabadır, geçmişte benzinli ve dizel olmak üzere sahip olduğum ve beni hiç üzmemiş bir araç.

Bakımlı ve düzgün bir araç seni de üzmez diye düşünüyorum. Lpg kısmına bir şey diyemem hiç kullanmadım. 

İlk sahibinden alacağını düşünerek iyi olacağını varsayıyorum, hayırlısı olsun...

Teşekkür ediyorum inşallah sıkıntı yaşamam fakat bir sorum olacak aracın kavraması çok yukarıda ilk defa araba kullananlar gibi bağırta bağırta kaldırdım hatta istop ettirdim , aklıma ilk gelen baskı balata oldu fakat sahibi 15 bin oldu değişeli deyince o kısmı eledim acaba bu fordlarda böyle mi yoksa sıkıntı mı var yada ayarlanabilir mi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Adem Trkn yazdı:

Teşekkür ediyorum inşallah sıkıntı yaşamam fakat bir sorum olacak aracın kavraması çok yukarıda ilk defa araba kullananlar gibi bağırta bağırta kaldırdım hatta istop ettirdim , aklıma ilk gelen baskı balata oldu fakat sahibi 15 bin oldu değişeli deyince o kısmı eledim acaba bu fordlarda böyle mi yoksa sıkıntı mı var yada ayarlanabilir mi 

Benzinlilerde çabuk bittiğini hatırlıyorum debriyajın. Malum ağır araba.

Ayar yok diye hatırlıyorum ama bir sormak lazım, bilen arkadaşlar yazar zaten...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Ford Mondeo 1.6 LPG ile Alınır Mı? olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı
11.04.2019 - 20:01 tarihinde, Adem Trkn yazdı:

Bu Ford'larda böyle değil, Mondeo'nun o versiyonu öyle maalesef çünkü kütlesine göre göreceli güçsüz. Ben alır mıydım? Uzun yol ağırlıklı kullanım yapacaksam evet.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.