Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Çakmaklığı Usb'ye Çevirme

Kutlu Ocmak

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
21 saat önce, Doğan Kurban yazdı:

@Semih O. sen hatırlıyor musun?

Yez. Vites çerçevesi ardından klima paneli sökülecek. Ön taraftaki böyle.

Kolçağın içi için, kol dayamanın altında iki tane plastik kapak var. Bunların altındaki vidalar, sökülecek sonra arka kapak klipslerinden ayrılıp çıkıyor.

Semih O. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Semih O. yazdı:

Yez. Vites çerçevesi ardından klima paneli sökülecek. Ön taraftaki böyle.

Kolçağın içi için, kol dayamanın altında iki tane plastik kapak var. Bunların altındaki vidalar, sökülecek sonra arka kapak klipslerinden ayrılıp çıkıyor.

Teşekkürler Semih. Çin'li arkadaşlarımız ürünü yollayınca dağıtayım biraz.Ama öncesinde ses sistemi , 4 kapı ve bagaja anahtarsız giriş yapcam.Ama yağmurlardan birtürlü arabayı söküp dağıtamadım.Amazonlara döndü memleket bu sene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
33 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Malzeme geldi.Önümüzde ki hafta şirkette ki arkadaşla arabayı dağıtıp montajı yapacağız.

Fotoları bekliyoruz.Ben 9 nisan'da aldım ama daha ses seda yok.Takipli ütünde değil.Beklemedeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar çakmaklığı usb ye çevirdim.Vites körüğü ve orta konsolun yani bardaklığın  olduğu bölümün sökülmesi yeterli.Yolcu tarafı yan kapağı sökmeye gerek yok.Parçaları sökünce çakmaklığı tutan iki alyan vida var.Onları alınca çakmaklık elinizde ve rahat çalışıyorsunuz.Bir önemli uyarı!!Bilmeyenler için söylüyorum.Vites körüğünü sökünce alt köşelerde iki adet alyan vida göreceksiniz.Vidalar yan ve dipte konumlanmış.Yani dik konumda durmuyor.İnce bedenli bir tornavida kullanırsanız daha iyi olur.Çünkü yan konumlandığı için vida üzerine alyan ucunu getirmek zor oluyor.Mesela biz geri toplarken vidayı düşürdük ve tekrar göğüsü sökmek zorunda kaldık.Onları sökmeden sakın orta konsolu çıkartmaya çalışmayın,konsolun tırnaklarını kırarsınız.Vidaları sökün,vites bölümün hafif yukarı kasın ve orta konsolu alın.Çakmaklığı yuvasından çıkarmak biraz zor oldu.Yukarı gelmesin diye saçma sapan bir plastik tutamaç yapmışlar.Yan keski ile plastikleri parçalayarak çakmaklığı parçadan kurtardık.Elektiriği bağlaması çok kolay.Orjinal rölesini kesip aldığınız parçanın kablosunu da direk bağlayabilirsiniz ya da orjinalliği bozulmasın derseniz,kablo ucuna soket takarak orjinal röleye montajı yapabilirsiniz.Ben öyle yaptım.Bizim montaj yaklaşık 40 dakika sürüdü.Vidayı düşürmeseydik daha kısa sürerdi.Fotoları paylaşırım birazdan.

--7 dakika sonra eklendi--

20190514_141259.thumb.jpg.639f722ae36d04052c8401f6ecab6da6.jpg

20190514_142009.jpg

20190514_135118.jpg

20190514_143158.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.