Jump to content
  • Welcome!

Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

“ER-OL

Recommended Posts

Bilgi derken fiyat bilgisimi yapılan işlemler mi detaylı resimmi hepsimi? ☺️

Edited by Zafer Gökçe

Merhaba Arkadaşlar. Bende 2015 Trend-x fümeyle gri arası bir focusum var. Seramik kaplama düşünüyorum. Eski arabama 2 sefer sonu wax la biten piyasadaki isim yapmış (belki uygulama yapan yerde sıkıntı vardı.) firmalarda boya korum yaptırdım. Fakat verim alamadım. 

Bu aracıma seramik kaplama düşünüyorum Bekbars'tan yorum, düşünce ve tavsiyelerinizi öğrenmek isterim.

Ankarada bildiğim bir yer yok. Eğer İstanbula yolun düşerse yardımcı olabilirim. M&M auto detaling Maksat abi işin ehlidir. Şu anda kampanyada 1.000 tl. Hare giderici kil uygulamasi boya koruma pasta cila seramik kaplama. 2 yil garantili. 6 ayda bir ücretsiz kontrol ve tazeleme. Ben yaptirdim memnun kaldim. Herkese tavsiye ederim. 

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Araştırmaya devam.

Alıntı

--1 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Zafer Gökçe yazdı:

Ankarada bildiğim bir yer yok. Eğer İstanbula yolun düşerse yardımcı olabilirim. M&M auto detaling Maksat abi işin ehlidir. Şu anda kampanyada 1.000 tl. Hare giderici kil uygulamasi boya koruma pasta cila seramik kaplama. 2 yil garantili. 6 ayda bir ücretsiz kontrol ve tazeleme. Ben yaptirdim memnun kaldim. Herkese tavsiye ederim. 

Zafer bey teşekkürler, Ama istanbul uzak biraz benim için.

3 saat önce, Servet Ö. yazdı:

DetaycıAdam 'a bakın derim Ankara için.

Araştırmaya devam Servet bey teşekkürler.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Ender Şen
      Arkadaşlar 2010 model focus 2 titanium x aracıma 70 tl maliyetle seramik kapladık, videoda uygulama ve sonuç var siz karar verin  
      Daha önce yapan ve memnun kalan hatta motoruna ve kaskına da uygulayan Murat abime teşekkürler, yardımları için.
      Video sıkıcı olmasın diye çabuk yaptık gösterdiğimiz kısmını

sonuç

• By Ergin Demiroğlu
      Değerli arkadaşlar, Yarın inşallah Didim yolcusuyum. Yola çıkmadan evvel ön camlara film çektirmeyi düşünüyordum. Üst kat komşum Doraglass bayisi. Ona uğradım film yaptırmak için ustası eline çekiç vurmuş uygulayamam şuan deyince alternatif düşünürken renkli cam sordum. Ön 2 kapı camını renkli ile değiştirirsem 250 tl'ye biteceğini söyledi. Bende değiştirelim o zaman dedim. Fakat bu kez de elinde sağ'dan 2 adet çıktı, sol taraf çıkmadı. Yarın için Adana'dan getirtecekler. Hiç de sorup soruşturmadım ama fiyat bana makul geldi. Kapı döşemeleri çıkarılıp takılacak sanırım bu tür işlemleri de aslında hiç sevmem. Ama sizce doğru bir karar oldu mu? Fiyat nasıl? 
    • By Süleyman Altın
      Seçenekler
      Araç Bakım Paketi 49TL Araç Bakım Paketi ve Motor Koruma 69TL  Yılların deneyimine sahip ekibiyle, dünyaca ünlü markaların ürünlerini kullanarak hizmet veren Mis Oto Yıkama, aracınız için birbirinden güzel paketler hazırladı.

Araç Bakım Paketi
      Würth ürünleriyle boya koruma  Cam su itici uygulaması Jant temizleme Far-stop lambaları çizik giderme
      Araç Bakım Paketi ve Motor Koruma
      Würth ürünleriyle boya koruma  Cam su itici uygulaması Jant temizleme Far-stop lambaları çizik giderme Motor koruma Boya koruma ve bakım işlemleri WURTH ürünleriyle yapılır.
      Uygulama 4 kattan oluşmaktadır. Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi temizlenir. Zift ve yapışkan maddeler giderildikten sonra aracın dış yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir. 

En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruma altına alınır. Ardından yağmur kaydırıcı uygulama ve jant temizliği gerçekleştirilerek işlem tamamlanır. 
      Boya Koruma Aşamaları
      Boya koruma yapılmadan önce aracın dış yüzeyi temizlenir. Zift ve yapışkan maddeler giderildikten sonra aracın dış yüzeyindeki ince çizikler ve girdap izleri polisaj makinesiyle yok edilir. Daha sonra makine izleri yok edilerek, araç yapılacak olan cila ve koruma işlemi için hazır hale getirilir. 

En son işlem olarak araç orijinal parlaklığına getirilip koruma altına alınır. Ardından yağmur kaydırıcı uygulama ve jant temizliği gerçekleştirilerek işlem tamamlanır.

Fırsat Linki:

http://www.sehirfirsati.com/deals/ankara/06-mis-oto-yikama-arac-bakim-paket/24564424?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_207&a=829

Not: Gönderi reklam amaçlı gönderilmemiştir bana gelen maili paylaşmak istedim.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.