Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

Merhaba Arkadaşlar. Bende 2015 Trend-x fümeyle gri arası bir focusum var. Seramik kaplama düşünüyorum. Eski arabama 2 sefer sonu wax la biten piyasadaki isim yapmış (belki uygulama yapan yerde sıkıntı vardı.) firmalarda boya korum yaptırdım. Fakat verim alamadım. 

Bu aracıma seramik kaplama düşünüyorum Bekbars'tan yorum, düşünce ve tavsiyelerinizi öğrenmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankarada bildiğim bir yer yok. Eğer İstanbula yolun düşerse yardımcı olabilirim. M&M auto detaling Maksat abi işin ehlidir. Şu anda kampanyada 1.000 tl. Hare giderici kil uygulamasi boya koruma pasta cila seramik kaplama. 2 yil garantili. 6 ayda bir ücretsiz kontrol ve tazeleme. Ben yaptirdim memnun kaldim. Herkese tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. Araştırmaya devam.

Alıntı

--1 dakika sonra eklendi--
22 saat önce, Zafer Gökçe yazdı:

Ankarada bildiğim bir yer yok. Eğer İstanbula yolun düşerse yardımcı olabilirim. M&M auto detaling Maksat abi işin ehlidir. Şu anda kampanyada 1.000 tl. Hare giderici kil uygulamasi boya koruma pasta cila seramik kaplama. 2 yil garantili. 6 ayda bir ücretsiz kontrol ve tazeleme. Ben yaptirdim memnun kaldim. Herkese tavsiye ederim. 

Zafer bey teşekkürler, Ama istanbul uzak biraz benim için.

3 saat önce, Servet Ö. yazdı:

DetaycıAdam 'a bakın derim Ankara için.

Araştırmaya devam Servet bey teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.