Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

“ER-OL
  • 0
Samet VURAL

MCA 2015 Titanium Focus için Bijon Yardımı

Question

Arkadaşlar merhaba..Yaz lastiklerine geçiş yaptık malum..Lastikçinin deyimiyle lastik bijonlarımın Focuslarda standart dışı bir ölçüde olması sebebiyle ve sök-tak işlemleri sonucu artık çok kötü olduğunu ve daha standart olan bijon ölçülerinden 18 -19 gibi bişeylerden (pek anlamadığım şeyler kusura bakmayın) almamı tavsiye etti..Yolda lastiğin patlasa sökemezsin diye de ısrarla bahsetti. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar? Yeni kaliteli ve standart ölçülü focus bijonları hangileri olur acaba?Bağlantı verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Tek parça çelik üretim olanlardan alacaksınız orjinallerin alaşım olan kapağı çıkınca 19 luk olan somun 18 e düşüyor dolayısıyla bijon anahtarı açmaz. Sponsorumuz Erol otomotive de sorabilirsiniz. Örnek link:

https://orjinalfordparca.com/focus-bijon-somunu-celik-jantlar-icin-ithal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.