Jump to content
  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

“ER-OL
Sign in to follow this  
Başar Ural

Focus 3.5 Far Karartma Hakkında?

Recommended Posts

Arkadaşlar trendx aracıma krom ızgara ve sis farı takacağım ancak farlar da krom olunca ön taraf kroma boğuluyor. Bu yüzden titaniumlarda olduğu gibi farların içinin siyah olmasını istiyorum. Ancak orjinal siyah far fiyatı bu zevk için pahalı geldi ve 250TL ye far karartma yapılabildiğini öğrendim. Sanırım aradaki tek fark da çerçeve rengi (ledli fardan bahsetmiyorum)  Daha önce yapan oldu mu? orjinal farlarımı açtırmak konusunda şüphelerim var çünkü. 

Edited by Başar Ural

Share this post


Link to post
Share on other sites

bende mercekli tiyanyum farı vardı karattım hiç bir sorun yok yalnız yapacak usta kullanacağı boya silikon hepsi önemli bizim farların silikonu sıkıntılı biraz ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.