Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

f 2 tit 2011 yakıtından bıktım yardım edin çözelim şunu

ercan palabıyık

Önerilen Mesajlar

herkese merhaba arkadaslar forumda benim arabayı bilen bilir 34 gt 5364 arabayı sıfır aldığımdan beri yakısı düşecek dediler kullandım 8 ay aracım 8600 km de araçımla 2 kere uzun yol yaptım kalanıda iş falan fişman aracımı hesapladığımda 9.2 100km gösterince ayar oldum bu arabaya 50 milyar bağladım içi haric arkadaslar hesabımda km başı 400 binlara yakıyo 1.6 110 luk tit. nasıl yakar olabilirmi böyle biseyya servise götürdüm hava filitresi değişti rolentide ilk 10 dk 5.0 göstermiş bende sevindim tabi arabayı aldım kullanmaya basladım 8.0 litre gazlamadan gösteriyo rolanti hali kullandıkca yine 9.0 oldu ayar olduğum bi konu 2009 da babamada aynı kasa tit 110 tdci aldık şehir içi 5.6 gösteriyo asılsam bile arabaya 6.0 gösteriyo yukarı çıkmıyo ben nasıl bi focustan soğudum arkadas daha az paraya benzinliye binlem en azından benzin derim yoluma bakarım şimdi basına gelen arkadaslar varsa lütfen bi yardımcı olsun herkeze teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ercan bey istanbulun neresinde ikamet ediyorsunuz ?

Yada düzelterek soriyim Önümüzdeki hafta cumartesi günü Kartal tarafnına gelebilirmisiniz. ? Bu sorun forumda çÖzülecek birşey değil. Aracı canlı olarak işin ehli bir ustaya gÖstermek gerekir.

Bizim buradan amatÖrce verebileceğimiz fikirlerin şu aşamada size yardımı dokunacağını sanmıyorum.

Buyrun gelin hem çayımı için. Hemde kendi ustama bi gÖtürelim aracınızı. İyi bir ustadır. %100 çÖzer diyemem ancak. Kabiliyetli ve yetenekli bir ustadır. TDCI motorlarıda çok iyi bilir. Uygunsanız gidelim beraber.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kanaldan izin günümü ayarlarsam gelirim konusuruz sözleşiriz seve seve gelirim fordta bilgisayara bağladılar bisey gözükmüyo farklı bisey yapabilecekse çok çok harika olur aracın garantisi hala devam ediyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soğuk motor 1-2 km lik rampa iniş çıkışlarında bu değerlere çıkmak mümkün ama,sizin bahsettiğiniz şartlarda normal değil bu tüketim.Bu arada rolantide 5.0 değilde 0.5lt olmasın tüketim ?

değil be kardeşim keske olsada ben yanılsam yarın fordu ayağa kaldırıcam bu böyle olmıcak çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nasıl yakar olabilirmi böyle biseyya servise götürdüm hava filitresi değişti rolentide ilk 10 dk 5.0 göstermiş bende sevindim.

Rölantiden kastınız aracın boşta çalışması ise ; 5.0lt lik tüketim çok fazla normalin nerdeyse 10 katı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ooooooo...sorun......olmaz öle şey...ben izmirde şehiriçi durkalkta 6.5 litre..kilmalı 7 gecmedi hiç olmaz öle sizin dediğiniz değerler benzinli araba degerleri mümkün değil...

valla mümkün abi arabayı değistirmek istesem servis değistirirmi parasını verirlermi ne yapmam lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala ford geriye almaz ancak siz sınırlarınızı zorlayın teknik verilerin çok uzagında dava açmanız gerekiyor oda uzun sürer..onun için sorunu servisle iyi bir diyalog kurarak çözüceksiniz eğer arabanızı seviyorsanız ha...tahammül sınırlarınız zorlarsa satıcaksınız paranızı iade etmezler...onun da şartları var çünkü ama ogünün tavsiyesine uyun o boş konuşmaz bi götürün en azından servise karşı güclü konuma gelirsiniz tamir ettirmeseniz bile sorunun kaynagını bulmak en azından ilerisi için ümit ışığı dogurur birde ford çözüm hattını arayın ve şikayetinizi sözle ve yazıyla mail yoluyla dile getirin ford bu konularda hassas davranıyor şimdilik yapılacaklar bunlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kanaldan izin günümü ayarlarsam gelirim konusuruz sözleşiriz seve seve gelirim fordta bilgisayara bağladılar bisey gözükmüyo farklı bisey yapabilecekse çok çok harika olur aracın garantisi hala devam ediyor

Tamamdır. Haber verirsiniz bana bende kendimi ona göre ayarlarım beraber gideriz :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Racechiple öyle bir mantık yok. Yol bilgisayarında düştü gibi algılarsın sadece.

Racechip commonrail basıncını yanıltıyor. Basıncı düşükmüş gibi algılıyor beyin köklüyor basıncı. Pompa ve enjektörleri zorluyor. Uzak dur derim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.