Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2020 Ford Kuga Tanıtıldı - 1.5L EcoBlue Otomatik

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Bana makyajı görür gibi geliyor ama hayırlısı ? Ford bir kez daha ' alınırsa Ford'un makyajlısı alınır ' cümlesini haklı çıkaracak bir hamle yaptı ?

ve Kuga ile bu bozuldu mu ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

ve Kuga ile bu bozuldu mu ? 

Focus'la devam etse de Kuga ile bozulduğu garanti ? Baksanıza Ford dijital ekranı bile koyduğuna göre eksik bıraktığı bir şey kalmamıştır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Focus'la devam etse de Kuga ile bozulduğu garanti ? Baksanıza Ford dijital ekranı bile koyduğuna göre eksik bıraktığı bir şey kalmamıştır ?

1.5 Ecoboost motor yeni -Mondeo'nun aksine- olmasına rağmen 8 ileri otomatik -hatta otomatik yok- henüz yok, muhtemelen üretim yetmeyecek diye şimdi duyurmadılar. Focus ile de önce 182 ps ile yoktu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

1.5 Ecoboost motor yeni -Mondeo'nun aksine- olmasına rağmen 8 ileri otomatik -hatta otomatik yok- henüz yok, muhtemelen üretim yetmeyecek diye şimdi duyurmadılar. Focus ile de önce 182 ps ile yoktu. 

Desene hala tam oturtamadılar. Anlaşılan Ford'un kasa çıkarmadan önce bu tarz hazırlıklarını tamamlayıp yeni bir aracını eksiksiz çıkarması için daha yol var önünde.

Cenk Demirel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2020 Ford Kuga Tanıtıldı - 1.5L EcoBlue Otomatik olarak değiştirdi
53 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

44 dakika önce, Cenk Demirel yazdı:

Desene hala tam oturtamadılar. Anlaşılan Ford'un kasa çıkarmadan önce bu tarz hazırlıklarını tamamlayıp yeni bir aracını eksiksiz çıkarması için daha yol var önünde.

Dediğim gibi üretim kaynaklıdır belli bir süre sonra eklerler çünkü ABD ile 8 ileri bu motor ile standart. Orada da manueli yok veya burada otomatik ile WLTP'de başarız oldu, göreceğiz bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunun kesin bir de çirkin Titanium kardeşi vardır.

Bu haliyle hoş. Stelvio esintisi aldım ben de. 

Çoğu üretici dizelden uzaklaşırken Ford'un dizeli yeniden keşfetmiş olması ilginç. 

Tüketim değerleri vaat edildiği düzeyde tasarruflu olmayacaktır, şimdiden yazayım.

Uzamış, genişlemiş, dingil mesafesi artmış, hafiflemiş.

Arka koltuklar küçük ve rahatsız göründü gözüme, ama diz mesafesi başarılı. 

Dijital gösterge isteğe bağlı.

Baz modelde orta ekran da 6.5".

Hayırlısı olsun.

Ben beğendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.03.2019 - 17:55 tarihinde, Mert Yürüyen yazdı:

Kimse bir şey satamıyor. Aksine ötv indirimi vs. olduğu için insanlar ikinci el almaktansa sıfırına yöneliyor, uygun faizli kredilerle.

Bu ekonomik gelişmelerle borçlanmak mı 

tabiki hayır bu kadar indirim olmasına rağmen sıfırda satış rakamları ortada akıllı olan herkes küçülmenin peşinde 200 binlik araç sahipleri benim işimi 75 binlik 100 binlik araba görür deyip diğer 100 bini cebine koyma veya borç kapatma veya vadeli mevduata yatırıp faiz alma derdinde 2. Eldede fiyatı uygun olan anında gidiyor ki 0-75 bin bandında sorun yok ötv 2. El 1-5 yaş aralığında 75-150 binlik araçların satışını daha çok etkiledi.

--19 dakika sonra eklendi--
29.03.2019 - 18:17 tarihinde, ANIL Ö. yazdı:

Bencede sıfırlar halaa daha cazip geliyor insanlara,artı olarak kredi vadesi 60 aya uzatıldı.Birazcıkda faizler düşerse 2.el piyasasıda mecburen düşecektir.

Benim izlediğim kadarıyla sıfır alanda aralık ocakta aldı ondan sonra sıfır satışları 

bayağı bayağı azalmış rakamlara göre...

ben Türkiye'de fiyatı çıkan birşeyin düştüğünü hiç görmedim havalar düzelsin güneşi görelim 2. Ele hareket gelir hele ki piyasayı hareketlendirmek adına kredi faizleri düşerse bayağı bayağı canlanır ...

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.