Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2020 Ford Kuga Tanıtıldı - 1.5L EcoBlue Otomatik

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Almanların tutucu tavırlarını başarıymış gibi görmek ancak ticari kaygı ile kopyalanmış bir durum bence, Ford da ticari kaygısı ile ne yazık ki bu duruma düşmüş durumda. Bence kötü bir anlayış. Golf'ün arkası hep çirkin kalmış benim gördüğüm bu jenerasyon fotosundan anladığım. 

--21 dakika sonra eklendi--

+++++

Çin için Escape de böyle

Escape_02.jpg

Escape_01.jpg

Escape_04.jpg

Escape_03.jpg

Ford_China_2_0_02_en.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Almanların tutucu tavırlarını başarıymış gibi görmek ancak ticari kaygı ile kopyalanmış bir durum bence, Ford da ticari kaygısı ile ne yazık ki bu duruma düşmüş durumda. Bence kötü bir anlayış. Golf'ün arkası hep çirkin kalmış benim gördüğüm bu jenerasyon fotosundan anladığım. 

+++++

Çin için Escape de böyle

Escape_02.jpg

Escape_01.jpg

Escape_04.jpg

Escape_03.jpg

Ford_China_2_0_02_en.jpg

Golf ün bende heyecansız tasarımını çirkin bulmuşumdur çoğu zaman, en azından hiçte alımlı hatlara sahip olmadığını düşünürüm, ama çizgilerinin bir hikayesi ve karakteri var, söylemek istediğim bu... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 saat önce, Abdussamed Acar yazdı:

Sadece güzel bile olsa bir jenerasyon sonra ortaya tasarım olarak bambaşka bir şey çıkarıyorsanız, bence o şeyin adı da değişmeli diye düşünüyorum.

akılda kalıcılık süreklilik elden gidiyah, o zaman. 

Focus mk1 = focus

mk2 = centre

mk3 = grubby

mk3.5 = grubby plus

mk4 = orqasida

olaydı hangi birini hatırladık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Olcay Sert yazdı:

akılda kalıcılık süreklilik elden gidiyah, o zaman. 

Focus mk1 = focus

mk2 = centre

mk3 = grubby

mk3.5 = grubby plus

mk4 = orqasida

olaydı hangi birini hatırladık

Herkes sadece mk1 ve mk 2 yi hatırlıyor zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yanlış bir bakış açısı bence, 20 yıl önceki araçlar arasındaki fark bugün yok ister istemez farklılık katmanız artık çok zor özellikle totalde. Focus 2 de serinin en kötü aracı hepsinin içinde yine totalde ve rakiplerine kıyasla. 

Bugün akılda kalmak için yapılan şeyler, hizmet ve sistem; araba olayı artık bitti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep st line gösteriyorlar ama, trend, titanyum böyle olacak. Ve bence çirkin. Hani nasıl derler, o eski halinden eser yok ?  

İyi tarafından bakmak lazım. Eskiden karar vermek zordu, st line mı, titanyum mu almak lazım diye. Şimdi seçim çok daha kolay olacak.

escape.jpg

--1 dakika sonra eklendi--
05.04.2019 - 00:22 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

+++++

Çin için Escape de böyle

Escape_02.jpg

Escape_01.jpg

Escape_04.jpg

Escape_03.jpg

Ford_China_2_0_02_en.jpg

Kesinlikle en güzeli bu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi yorum yapayım, şuan ki haline göre ön taraf baya bi çirkin olmuş, eblek bir duruşu var ? ama focusu ilk görünce de benzer bir şeyler söylemişimdir muhtemelen, uzun lafın kısası alışıp canlı görünce beğenirim ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup'un paylaştığı kuga, Çinde titanyum olarak satılacakmış. TR'de de öyle olsa bak yine kafalar karışır ? 

Benim de dikkatimi arka tampon çıkıntısı çekti. Eski amerikan tarzını hatırlatıyor (Amerikadaki regulasyondan dolayı hb arabalar böyle çıkıntılı kalmak zorundaydı).

atampon.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana mı öyle geliyor yoksa başka marka arabalardan toplama gibi duruyor. Jeep-Land-Chearoke-Q3...gibi... Kendine has bir tarz farkedemedim?? (Murat abinin dediği harici)

Teoman S. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.