Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Direksiyondan Gelen Gıcırtı

Abdurahman Dal

Soru

Arkadaşlar merhaba herkese.Focus 3 2012 arabamda bugün direksiyonu çevirince gıcırtı tarzı sesler geldiğini fark ettim.Forum sitelerinde bu sorunun kronik bir sorun olduğundan bahsedilmiş.Bu sorun neyden kaynaklanıyor veya normal mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Otomatik Mesaj

Bu konu, Fotoğraflar - Videolar > Benim Arabam kategorisinden Focus III > Ford Garajı > Mk3- Sorular ve Sorunlar kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu sesler benim araçta da mevcut. Özellikle hareketsiz haldeyken direksiyonu sola doğru tam tur yaptığımda sona doğru gacırdama sesi geliyor. Aynı zamanda sola doğru dönerken kasisten geçtiğimde garç gurç şeklinde sesler mevcut. Ustamla görüştüğümde viraj demir lastiklerinden yada amortisor takozlarından kaynaklanabileceğini söyledi. Yarın detaylıca inceleyeceğiz. Sonuçları burdan aktarmaya çalışırım. Sizde de herhangi bir gelişme olursa paylaşmanızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Cankut Bulut yazdı:

Bu sesler benim araçta da mevcut. Özellikle hareketsiz haldeyken direksiyonu sola doğru tam tur yaptığımda sona doğru gacırdama sesi geliyor. Aynı zamanda sola doğru dönerken kasisten geçtiğimde garç gurç şeklinde sesler mevcut. Ustamla görüştüğümde viraj demir lastiklerinden yada amortisor takozlarından kaynaklanabileceğini söyledi. Yarın detaylıca inceleyeceğiz. Sonuçları burdan aktarmaya çalışırım. Sizde de herhangi bir gelişme olursa paylaşmanızı rica ederim.

Alt salıncak tabladan da olabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.