Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3,5 Trend X'e Bluetooth Modülü Eklettim

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar slm,

Sonunda Trendx ve Style teyplere orijinal sistem bozulmadan Bluetooth ekleyip çok güzel bir şekilde kullandım.

Sistem orjinal teybin aux çıkışı aktif edilip arkadan aux çıkışına bağlanıyor. İsterseniz aux da çıkışı yapabiliyorsunuz ancak ben orijinalliği bozulmasın diye sadece bluetooth eklettim.  Bluettooth modülünün içini açıp ek mikrofonda yapmış. Mükemmel çalışıyor. 

Media tuşuna 2 kere bastığımızda ses girişine giriyor. Bluettooh bağlı olduğu için bluettooh üstünden ne açarsanız o çalışıyor ve çok kaliteli çalıyor.

Ses kalitesinden şüpheliydim ama çok çok iyi çıktı.  spotify premiumda ki 320kpbs kalitesindeki şarkılar mükemmel çıkıyor. Mikrofonda neredeyse sync 3 kadar başarılı çok net ve kaliteli karşı tarafa sesi iletiyor.

Ben yıllarca araştırıp böyle birşey bulunca hemen paylaşmak istedim çünkü benim için Bluettooh ÇOK önemliydi ve şükürler olsun ki orjinallik bozulmadan çözüldü. Arayan arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim.

Sistemin videosunu çekti onu da ekleyim.

Bu arada aux isteyenler için fotoda ekleyeyim böyle görünüyor

1346360046_Adsz.png.c69f209ddc8ed026024955f864dbe3ae.png

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yönlendirme silindi.
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Semih O. yazdı:

Güle güle kullanın.

El yatkınlığı olanlar kendileri de yapabilirler. Örneğin bu arkadaş Megane için benzer bir uygulama yapmış, fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

benim sistemde modül içine değil dışta bırakıldı. Teybin içi açılmadı sadece arkadaki aux çıkışlarına bağlandı. Yani tamamiyle güvenli.

Video için teşekkürler bu arada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Anıl Erdoğan yazdı:

benim sistemde modül içine değil dışta bırakıldı. Teybin içi açılmadı sadece arkadaki aux çıkışlarına bağlandı. Yani tamamiyle güvenli.

Video için teşekkürler bu arada

Enerjiyi nerden aldı hocam 

--1 dakika sonra eklendi--
15 dakika önce, Semih O. yazdı:

Güle güle kullanın.

El yatkınlığı olanlar kendileri de yapabilirler. Örneğin bu arkadaş Megane için benzer bir uygulama yapmış, fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

Ben bunu focus 3 yaptım lakin bende belli bir süre sonra sesi boğuyor mesela 5 dk son ses dinledigimzaman kendi sesi azaltıyor hemen 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, D Abdullah Gülcan yazdı:

Enerjiyi nerden aldı hocam 

--1 dakika sonra eklendi--

Ben bunu focus 3 yaptım lakin bende belli bir süre sonra sesi boğuyor mesela 5 dk son ses dinledigimzaman kendi sesi azaltıyor hemen 

enerjiyi çakmaklıktan aldı.

2,5 saat aralıksız müzik dinledim,  20dk boyunca telefon görüşmesi yaptım hiç bir şey olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Anıl Erdoğan yazdı:

Arkadaşlar slm,

Sonunda Trendx ve Style teyplere orijinal sistem bozulmadan Bluetooth ekleyip çok güzel bir şekilde kullandım.

Sistem orjinal teybin aux çıkışı aktif edilip arkadan aux çıkışına bağlanıyor. İsterseniz aux da çıkışı yapabiliyorsunuz ancak ben orijinalliği bozulmasın diye sadece bluetooth eklettim.  Bluettooth modülünün içini açıp ek mikrofonda yapmış. Mükemmel çalışıyor. 

Media tuşuna 2 kere bastığımızda ses girişine giriyor. Bluettooh bağlı olduğu için bluettooh üstünden ne açarsanız o çalışıyor ve çok kaliteli çalıyor.

Ses kalitesinden şüpheliydim ama çok çok iyi çıktı.  spotify premiumda ki 320kpbs kalitesindeki şarkılar mükemmel çıkıyor. Mikrofonda neredeyse sync 3 kadar başarılı çok net ve kaliteli karşı tarafa sesi iletiyor.

Ben yıllarca araştırıp böyle birşey bulunca hemen paylaşmak istedim çünkü benim için Bluettooh ÇOK önemliydi ve şükürler olsun ki orjinallik bozulmadan çözüldü. Arayan arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim.

Yaptırmak isteyen arkadaşlar youtubeda kendisine ulaşabilirler.

iyiymiş banada yakın teşekkürler video için

--10 dakika sonra eklendi--

arkadaşı aradım Bodrum da marinada çalışıyormuş akşam üzeri buluşup montajı yaptırıcam şansa bak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Anıl Erdoğan yazdı:

enerjiyi çakmaklıktan aldı.

2,5 saat aralıksız müzik dinledim,  20dk boyunca telefon görüşmesi yaptım hiç bir şey olmadı. 

teybin kontak cereyanından alsa daha iyi olur ...

zaten böyle bir modül var 3-4 yıldır satıyorum ? modülün resmi var mı ? 

--4 dakika sonra eklendi--
20 dakika önce, Adem Kazıl yazdı:

iyiymiş banada yakın teşekkürler video için

--10 dakika sonra eklendi--

arkadaşı aradım Bodrum da marinada çalışıyormuş akşam üzeri buluşup montajı yaptırıcam şansa bak

enerjisini teybin kontak cereyenından alsın teyp kapandığı zaman modül devre dışı kalsın bütün iş auxta modül auxtan okuduğu sinyali dijitale çevirip araç hoparlörlerinden çalıyor. Modülün üzerindede küçük bir mikrofon mevcut karşı tarafada ses ordan gidiyor ?

Geçen bahsetmiştim tr çapında 6 arkadaş gizli özellik şirketi kurmuş diye bu arkadaşta onalrın ege bölgesi sorumlusu sorması ayıp olmaz ise bu işlemi kaça yapıyorlar ? merak ettim ...

birde modül resmini eklermisin adem kardeşim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

teybin kontak cereyanından alsa daha iyi olur ...

zaten böyle bir modül var 3-4 yıldır satıyorum ? modülün resmi var mı ? 

--4 dakika sonra eklendi--

enerjisini teybin kontak cereyenından alsın teyp kapandığı zaman modül devre dışı kalsın bütün iş auxta modül auxtan okuduğu sinyali dijitale çevirip araç hoparlörlerinden çalıyor. Modülün üzerindede küçük bir mikrofon mevcut karşı tarafada ses ordan gidiyor ?

Geçen bahsetmiştim tr çapında 6 arkadaş gizli özellik şirketi kurmuş diye bu arkadaşta onalrın ege bölgesi sorumlusu sorması ayıp olmaz ise bu işlemi kaça yapıyorlar ? merak ettim ...

birde modül resmini eklermisin adem kardeşim ?

200 TL yapıcam dedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Adem Kazıl yazdı:

200 TL yapıcam dedi

Teybin kontak cereyanından alsında elektriği teyp kapanınca modül devre dışı kalsın gereksiz çalışmasın ısınmasın uzun süreli kullanımda ısınma kaynaklı kısa devre yapabilir...çünkü çakmaklıkta  daha fazla elektrik kalıyor ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

Teybin kontak cereyanından alsında elektriği teyp kapanınca modül devre dışı kalsın gereksiz çalışmasın ısınmasın uzun süreli kullanımda ısınma kaynaklı kısa devre yapabilir...çünkü çakmaklıkta  daha fazla elektrik kalıyor ...

200TL yapıyorlar. Çakmaklık zaten araç kapandıktan 20dk sonra kapanıyor 20dk fazla çalışması sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. bu modülün içimi açıp mikrofon takmışlar bunlarda uğraşacak bilgi sahibi olmadığım için gizli özellik vs anlamadığı ve işçilikleride güzel olduğundan dolayı tercih ettim. Ben memnunum tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

montajı yaptırdım elektriği kontaktan aldı bu şekilde istedim, biraz kullanayım kullanmada sıkıntı çekersen çakmaklığa aldırırm, BT ile ses hem araba içinde hem karşı tarafa net gidiyor hiçbir cızırdama yok, spotify ve youtube ile müzikler oldukça net.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 saat önce, Anıl Erdoğan yazdı:

Arkadaşlar slm,

Yaptırmak isteyen arkadaşlar youtubeda kendisine ulaşabilirler.

Kullandığı modül resmi varmı elinizde?

Modül ile telefon eşleştirme için düğme vs gibi birşey yokmu ?

Emrah Ayaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3,5 Trend X'e Bluetooth Modülü Eklettim olarak değiştirdi
2 saat önce, Adem Kazıl yazdı:

montajı yaptırdım elektriği kontaktan aldı bu şekilde istedim, biraz kullanayım kullanmada sıkıntı çekersen çakmaklığa aldırırm, BT ile ses hem araba içinde hem karşı tarafa net gidiyor hiçbir cızırdama yok, spotify ve youtube ile müzikler oldukça net.

Ben cakmakliktan da denedim ses kirliliği çok fazla çıkmıştı cızırtı gibi topraklama ıyi değil sanırım benim araçta bilgisi olan var mi o konuda 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, D Abdullah Gülcan yazdı:

Ben cakmakliktan da denedim ses kirliliği çok fazla çıkmıştı cızırtı gibi topraklama ıyi değil sanırım benim araçta bilgisi olan var mi o konuda 

Bende sesler net cızırdama hiçbirşey yok, taktırır taktırmaz 3 kişiyi aradım deneme amaçlı arabanın içinde ses çok net ve karşı tarafa giden sesinde net  olduğunu söylediler, Spotify ve youtube da sesi sonuna kadar açtım USB den çalan müziklere yakın ses veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Anıl Erdoğan yazdı:

200TL yapıyorlar. Çakmaklık zaten araç kapandıktan 20dk sonra kapanıyor 20dk fazla çalışması sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. bu modülün içimi açıp mikrofon takmışlar bunlarda uğraşacak bilgi sahibi olmadığım için gizli özellik vs anlamadığı ve işçilikleride güzel olduğundan dolayı tercih ettim. Ben memnunum tavsiye ederim

O 20 dakikaların toplamı modülün ömründen çalıyor işte demek istediğim oydu ?

farzı misal 5 yıl gidecek modül 3 yıl gider ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.