Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Trend Focus3 Android Telefon Bağlama

gorkem guner

Soru

Arkadaşlar merhaba ,

2015 Trend donanım Focus3 şirket aracım var.Arabada ford Sync haliyle bulunmuyor. 

Arabanın sadece usb bağlantı noktası bulunmakta. Android telefonumu arabaya bağlamak istediğimde de haliyle USB den cihazı görmemekte. Arabada aux çıkışta bulunmamakta. 

Bu arabaya telefon bağlayıp ses çıkışını araç hoparlörlerinden alma şansı varmıdır  ? 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
44 dakika önce, gorkem guner yazdı:

Arkadaşlar merhaba ,

2015 Trend donanım Focus3 şirket aracım var.Arabada ford Sync haliyle bulunmuyor. 

Arabanın sadece usb bağlantı noktası bulunmakta. Android telefonumu arabaya bağlamak istediğimde de haliyle USB den cihazı görmemekte. Arabada aux çıkışta bulunmamakta. 

Bu arabaya telefon bağlayıp ses çıkışını araç hoparlörlerinden alma şansı varmıdır  ? 

Teşekkürler.

usb ile sadece iphoneları görür. İphonelarında spotfy listesini desteklemez sürekli karışır. Ben de yıllarca araştırıp çözümü çok geç buldum. Çözüm bluetooth ve aux bağlatmak.

Aşağıdaki konuya bak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Nasıl bağlayıp? 

AUX eklenebilir, BT modül eklenebilir. 

MK1 Focusun orjinal teybine yine aslında var olan ve sanıyorumki görüp alışık olmadığımız oem USB bağlayıp müzik dinleyen insan gördüm. Bu cihazlara en donanımsız araçlarda dahi takla attırmak sanırım mümkündür fakat pratiği zordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.