Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Harici Mikrofonlu Bluetooth Modül

Emrah Ayaz

Soru

Hayırlı geceler gecenin bu saatinde kafamda deli sorular.

Ali express üzerinden focus için harici mikrofonlu Bluetooth modül buldum teybin arkasındaki aux girişleri ile çalışıyor işe yaparmı ?

TRY 75.80  16%OFF | Araba Bluetooth Modülü AUX Ses Ford Focus Mondeo için CD6000 6006 5000C Fiesta Radyo Stereo Aux Kablosu Adaptörü Kablosuz
https://s.click.aliexpress.com/e/cFgNdhrT

12643919581152026394.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
3 saat önce, Eren K. yazdı:

Bunu sony teybe takabilir miyiz acaba, aux iptal olsa da olur bluetooth stabil çalıştıktan sonra. 

Cihaz iyi birşeye benziyor ama mikrofon olayı nasıl olacak. Harici yaka mikrofonu takmak lazım bu cihaza takılır mı onu bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Emrah Ayaz yazdı:

Cihaz iyi birşeye benziyor ama mikrofon olayı nasıl olacak. Harici yaka mikrofonu takmak lazım bu cihaza takılır mı onu bilemiyorum.

paylaştığınız cihazda mikrofon ya da mikrofon girişi yok anladığım kadarıyla. yani telefonla konuşmak için pek işe yaramaz, müzik dinleme amaçlı.

ayrıca profiliniz güncelse aracınıza doğrudan takılmaz. kabloları soketten çıkartıp uygun yerlere bağlamanız lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Ozan Kar yazdı:

paylaştığınız cihazda mikrofon ya da mikrofon girişi yok anladığım kadarıyla. yani telefonla konuşmak için pek işe yaramaz, müzik dinleme amaçlı.

ayrıca profiliniz güncelse aracınıza doğrudan takılmaz. kabloları soketten çıkartıp uygun yerlere bağlamanız lazım.

Teyp arkasindaki taktığımız aux kablosu ile ses dağıtan, yine gücünü teyp üzerinden alan, üzerine mikrofon bağlanan başka Bluetooth modülleri buldum. Hala araştırma içindeyim.

-1406528157-11808751.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.