Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çizik giderici.

Önerilen Mesajlar

Ogün istanbul da olsam Samet e uğrardım..bende de kaputta iki tana minik çapta taş dan dolayı saç a kadar inmiş iz var...sen zımpara falan dedin ya...indim baktım kaputa iki minik zede..şimdi ben zımpara ile buna girişsem.... muhtemelen önce yumruk kadar sonra artık tüm kaput .... bunları düşününce şimdi inan gözüme gözükmez hale geldi...hakkaten bu zımpara kaput değil ama benim görüşümü değiştirdi.... :):D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne şakası yawww siyah sende mi var bitek...delifişek...siyahta çizildimi focusta mastar gözüküyor direkt zaten ince kılcal cizgiler gider ona bişi denmez ama derinse zımpara şubu yine rütuş boya istemiyor arkadaş boyalı nasıl halledecekmişin de bakalım...

abi senin kaputunu boydan boya anahtarla çizerim boyasız hepsini geri götürürm :) kapıda benimde çiziğim var uğraşmak istemiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi 2000 yada 3000 zımparayı su ile dikkatli bir biçimde zımparalarsan derin çizikleri yok edersin saca kadar inmemiş ise

saca kadar inmiş ise suluboya fırçasının en incesi ile aynı tonda bir boya hassas olarak çizik yere sürülür kurumasını takiben yine 2000 yada 3000 zımpara ile bol bol suyla hassas bir biçimde zımparalanır.

Ondan sonra pastası yapılır makineyle. sonra cilası atılır olay biter.

Ama sabırlı olmak birazda el becerisi bu işlere yatkın olmak lazım.

Benim bildiğim yöntemler bunlar. Samet daha uzman tabi bu konuda

aynen böyle oluyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogün istanbul da olsam Samet e uğrardım..bende de kaputta iki tana minik çapta taş dan dolayı saç a kadar inmiş iz var...sen zımpara falan dedin ya...indim baktım kaputa iki minik zede..şimdi ben zımpara ile buna girişsem.... muhtemelen önce yumruk kadar sonra artık tüm kaput .... bunları düşününce şimdi inan gözüme gözükmez hale geldi...hakkaten bu zımpara kaput değil ama benim görüşümü değiştirdi.... :) :) :) :)

abi sen boyayı kazımıcaksınki zımparadan korkcak bişey yok sadece , hurdalıktan bi panel alın kaput falan onun üstünde deneme yapın elinizi alıştırın o kadar hiç bilmeden tabiki girilmez

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
  • 4 ay sonra...

Yaarkadaslar abartmayin ne ustalik isteyen işi. Ben video seyrettim sonra internetten aldim boya tamir kitini arabamin renk koduna gore 50tl ye .icinde pasta cila vernik boya zimpara ve suluboya fircasi var. Elin tirtemesin yeter titrese bile zimparayi yapinca bisey kalmiyor zaten ve hic belli olmuyor. Ben cok memnun kaldim. Hic gidip iki cizik yuzunden arabanizi boyatip satarken gicik olmayin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaarkadaslar abartmayin ne ustalik isteyen işi. Ben video seyrettim sonra internetten aldim boya tamir kitini arabamin renk koduna gore 50tl ye .icinde pasta cila vernik boya zimpara ve suluboya fircasi var. Elin tirtemesin yeter titrese bile zimparayi yapinca bisey kalmiyor zaten ve hic belli olmuyor. Ben cok memnun kaldim. Hic gidip iki cizik yuzunden arabanizi boyatip satarken gicik olmayin.

Aldığınız kitin linkini paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.