Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Çok fazla heyecan olmasa da Vettel in 4. virajdaki hatası ve yarışa dönerken Hamilton un önünü kesmesi-ki bence bilerek yapılmadı- 5 saniye ceza almasına neden oldu.

Olay anını defalarca izledim. Çimden çıktıktan sonra herhangi bir kayma emaresi olmamasına rağmen sağa Hamilton'un üstüne kırıyor. Kesinlikle bilerek ve isteyerek yapılmış bir manevra.

Zaten komiserler olayı yeterince detaylı değerlendirmeden cezaya karar vermezler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Olay anını defalarca izledim. Çimden çıktıktan sonra herhangi bir kayma emaresi olmamasına rağmen sağa Hamilton'un üstüne kırıyor. Kesinlikle bilerek ve isteyerek yapılmış bir manevra.

Zaten komiserler olayı yeterince detaylı değerlendirmeden cezaya karar vermezler.

Kesinlikle aynı düşünüyorum. Ben de Mafiosilere asla ceza veremezler diye düşünüyordum ceza çıkınca şaşırdım.

Şu videoyu izleyin. Çime çıkmış ve sola eğimli virajda yola giren pilot direksiyonu sola kırarak devam eder ama alman uyanığı direksiyonu sağa kırıp duvarı hedef alıyor aslında amacı bloke etmek ve de ediyor. Çok net asfalta çıktıktan sonra sağa kırıyor.  O sağa kırmayı yapmasa ceza vermezlerdi. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence vettel hamiltonun yarış çizgisi olan sağ açıklığı kapatmak için kontra yarattı, kendiside buna sığındı. Vettel cezayı haketti. Ben asıl leclerc i niye geç pite alıp ön bölümle arayı açmalarını sağladılar ona hayret ediyorum.  Hamiltonla 2 sn olan fark pitten sonra 12 sn. 

Ramazan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Vettel parlayamadan yaşlandı. 

Şampiyonluk onun için bence ulaşılmaz bir hayal. 

Bir-iki seneye meydan Verstappen ve Leclerc'e kalır. 

Bu arada Norris de parlayacak yıldızlardan. Sainz zirveye ısınıyor. Yeni yüzlerle bir hareket gelecek gibi. Aşırı sıkıcı olmaya başlamıştı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Formula 1 de eski yuksek tiz ses olmadigindan izleme keyfide vermiyor. Sanki elektrikli bisikletle surat yapma cabasi gibi. Eskiden ses olayi start-finish duzlugunde izleyeni motive ediyordu.yakin cekim gecislerde iki motorun yuksk sesle kapismasi ayri bir keyifti.

--4 dakika sonra eklendi--

Eski ve yeni motor sesleri karsilastirmasi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Eser Ekinci yazdı:

yuksek tiz ses olmadigindan izleme keyfide vermiyor.

Formula e izlerseniz bu sese de şükredersiniz.

Beri taraftan yine Formula e ses olmadan da heyecan olabileceğinin çok güzel bir örneği.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceden böyle bir darbede ne vites kutusu kalırdı ne de arka kanat... Kalkıp yarışa devam ettiler, bir de tamamladılar. Arabalar gerçekten daha sağlam artık.

Leclerc ile Verstappen'in mücadeleleri çok iyiydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.